fbpx
життєві історії
В касі я залишила чималу суму, адже мені повинні були привезти товар. Та коли я приїхала, каса була пуста, за товар оплачено, але дивно мені, що свекруха за три дні нічого не вторгувала. Чоловік сказав мені: “Свої здогадки залиши при собі, як не хочеш сваритись, то не чіпай моєї мами, вона не здатна на таке”. А потім телефонний дзвінок від сестри Ореста, приїжджала до них бабуся, дала дітям по п’ять тисяч і вони доклали і купили дітям телевізор у кімнату

Ідея відкриття нашого сімейного бізнесу виникла ще тоді, коли в нас народився первісток.

Чоловік ще тоді працював далекобійником, часто їздив в довгі рейси, а ми самі з синочком залишались вдома.

Роман, так звати мого чоловіка, не міг з миритися з тим що так і не бачить, як зростає його синочок, тому і було прийняте таке рішення, щоб організувати продуктову лавку поблизу нашого будинку.

Живемо ми не самі, з нами ще проживає мама Романа, яка вже давно на пенсії. У нашій крамничці ми з чоловіком працюємо самі, дохід з неї не захмарний, так на життя і потреби нам вистарчає.

Та бувають і такі дні, що нам з чоловіком слід кудись разом поїхати, а це можуть бути, як і закупи товару, так і за власними потребами.

Тоді ми просимо Любу Іванівну, так звати мою свекруху, щоб нам допомогла і попрацювала в цей день за нас.

Та часто траплялись такі ситуації, що я помічаю, як з каси зникають гроші, та чоловік завжди мені говорить: “не пійманий не злодій”.

Щоб не робити бурі в домі, я все замовчувала, адже моя свекруха, як сірка, її тільки запали, вона за тиждень мозок винесе. Суми були не великі, тай я ж не завжди знаю, скільки свекруха виторгувати за день.

Та цими вихідними ми поїхали на відпочинок на три дні.

В касі я залишила чималу суму, адже мені повинні були привезти товар. Та коли я приїхала, каса була пуста, за товар оплачено, але дивно мені, що свекруха за три дні нічого не вторгувала.

Чоловік сказав мені: “Свої здогадки залиши при собі, як не хочеш сваритись, то не чіпай моєї мами, вона не здатна на таке”.

А потім телефонний дзвінок від сестри Ореста, приїжджала до них бабуся, дала дітям по п’ять тисяч і вони доклали і купили дітям телевізор у кімнату.

Тут мені все стало ясно, мабуть моїй свекрусі мало тої зарплати, яку я їй плачу, що вона ще собі добирає.

Та чи розповідати про це чоловікові?

Я вже й не знаю. У мене лиш одне бажання, як спіймати злодія на гарячому?

Можливо у когось із вас будуть гарні ідеї?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page