fbpx
гороскоп
В кінці кожного передбачення – сюрприз: Гороскоп Таро! Таким буде тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року для вашого знаку Зодіаку – за картами!

В кінці кожного передбачення – сюрприз: Гороскоп Таро! Таким буде тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року для вашого знаку Зодіаку – за картами!

А ви вже ознайомилися зі своїм гороскопом на наступний тиждень? Тоді давайте подивимося на ваші картки. Карти Таро мають кілька поворотів на тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року. Ми також оцінили ілюстрації карт Таро для вашого знака зодіаку та розповіли, що чекає на вас наступного тижня за гороскопом.

Скорпіон

Карта Таро: Чарівник

Варто зупинитися і подивитися на своє життя з боку. Це час, коли все починається, і ви повинні мати огляд, щоб мати можливість переорієнтуватися. Бути втягнутим. Чарівник уособлює силу. Бог Аполлон підняв руку до неба та інструментів у своєму розпорядженні.

Значення в Таро: підвищити впевненість у собі, надати собі мужності! Позитивні афірмації зараз важливі!

Стрілець

Карта Таро: Місяць

Ваше життя може складатися зовсім не так, як ви очікували чи планували. Відповідайте на це спокійно та спонтанно, ви все одно не можете це змінити. Потрібна гнучкість і адаптивність! Місяць уособлює ілюзію. Йому поклоняються вовк і собака.

Значення в Таро: Прислухайтеся до своїх почуттів, ви перебуваєте у важливому етапі, і ви повинні реагувати на все, що вам спадає на думку.

Козоріг

Карта Таро: Колісниця

Зараз вам слід працювати дуже практично, тому що тоді ви можете досягти великого, несподіваного успіху. Скористайтеся своїм досвідом, він вам допоможе. Автомобіль означає успіх. Переможець тріумфально веде його до мети.

Значення в Таро: у вас вже є все, що вам потрібно. Довіряйте своїм здібностям і залишайтеся зосередженими – ви рухаєтесь у правильному напрямку.

Водолій

Карта Таро: Судний день

Ця карта не повинна вас лякати. Це означає зміни, які необхідні і, можливо, спочатку незручні. Але вони правильні і важливі. Судний день означає зміни. Переодягнувшись лицарем, він їде верхи з прапором у руці.

Значення в Таро: Ви повинні розлучитися з якимось ставленням, змінити погляд. Наближається зміна! Але ви вирішуєте, куди це приведе!

Риби

Карта Таро: Суд

Зараз все обертається навколо речей, на які ви давно дивилися. Будьте готові та відкриті до всього, що трапиться на вашому шляху. Світ буде ващим. Суд символізує воскресіння. Картка показує Страшний суд або ситуацію воскресіння.

Значення в Таро: минуле минуло. Зараз починається щось нове, надзвичайно швидко, від нуля до сотні за кілька секунд.

Овен

Карта Таро: Сила

Ви не зовсім у найкращій формі, але той, хто зараз хоче протистояти вам, повинен мати певні навички. Вони не здаються і борються. Це добре! Ваша карта символізує силу. Жінка приборкує лева.

Значення в Таро: Поміркуйте над своїм внутрішнім центром і силою, яка дрімає всередині вас. Ви здатні на набагато більше, ніж іноді думаєте.

Телець

Карта Таро: Закохані

Тримайте очі та серце відкритими. Попереду нові, дуже цікаві зустрічі. Люди, які будуть супроводжувати вас довгий час і виводитимуть вас вперед. Ваша карта символізує любов. Двоє людей тиснуть один одному руки. Архангел Рафаїл дає на це своє благословення. Значення в Таро: карта означає великі почуття та збагачення, яке означають міжособистісні стосунки на все життя.

Близнюки

Карта Таро: Сонце

Перед вами ще є можливості, яких ви не бачите. Ви повинні бути відкритими до нового і не боятися викликів. Залиште позаду занадто жорсткі шаблони мислення. Сонце означає новий блиск. Дитина їде на коні через райський пейзаж.

Значення в Таро: Сонце – одна з найпозитивніших карт Таро. Вона сповіщає про прекрасні сторони життя!

Рак

Карта Таро: Імператриця

Спрацьовує ваш захисний інстинкт по відношенню до близьких. Це все добре, але в даний момент ви можете більше піклуватися про себе і зробити щось хороше для себе. Не забувайте: ви завжди повинні ставити себе на перше місце. Правитель виступає за базову довіру. Він сидить на троні в оточенні символів родючості.

Значення в Таро: карта означає повноцінні стосунки, віддавати і брати.

Лев

Карта Таро: Телепень

Вам не потрібно ховатися. Ви дуже особливі, і це чудово. Просто залишайтеся вірними собі, і правильний шлях відкриється сам собою. Вам не обов’язково, щоб усе йшло за планом, ви створюйте свій власний. Телепень виступає за невинність. Молодий чоловік стоїть перед виступом. Він не визнає ситуації.

Значення в Таро: Карта сприятлива. Внесіть у своє життя легкість!

Діва

Карта Таро: Імператриця

Тепер, якщо це можливо, слід почекати кар’єрних рішень. Ви самі відчуваєте, що час змін ще не настав. Тепер все залежить від правильного часу. Жриця сидить на своєму троні, і багато символів оточують її.

Значення в Таро: відступити, краще почекати, нічого не робити! Все приходить само. Будьте інтуїтивно зрозумілими!

Терези

Карта Таро: Зірка

Якщо у вас є мрія чи бачення, ви обов’язково повинні дотримуватися її, навіть якщо для її здійснення знадобиться деякий час. Тільки терпіння. Не дозволяйте сумнівам і критикам заплутати вас на вашому шляху. Зірка символізує достаток. Жінка бере воду з озера.

Значення в Таро: Абсолютна щаслива карта. Все буде добре, не здавайтеся зараз!

Фото ілюстративне