fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Події
В Києві проломили голову Зеленському: важкі пошкодження головного мозку, зламані кістки черепа (відео)

У постраждалого важкі пошкодження головного мозку, зламані кістки черепа.

Він не може пояснити, чому на нього напала група чоловіків.

Відео із камер спостереження нічного закладу показує майже другу ночі. До кафе підходить група невідомих, знімають футболки, за хвилину під’їжджає машина, схожа на поліцейську.

В одному з київських кафе на очах у відвідувачів кілька невідомих сильно побили чоловіка, який знаходився в закладі разом зі своєю дівчиною.

“Неадекватні люди. Останнє, що пам’ятаю: забігає хлопець зі стільцем в руках », – каже потерпілий 32-річний киянин Сергій Зеленський.

Молодики спускаються у залу, люди в формі їм не заважають. Усередині нападники діють миттєво – б’ють секунд 30, ногами, бочками з-під пива, обігрівачем.

Читайте також: “УКРАЇНА ВТРАЧАЄ ТАЛАНТИ” : ПОМЕР ВІДОМИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ХУДОЖНИК (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook