fbpx

В мене голова розболілася, а таблетки закінчилися, ось я й вирішила у невістки в сумці подивитися. Ми одна сім’я і нічого поганого в цьому я не бачу. Але ця електронна штучка мене спантеличила не на жарт. Я і сама розуміла, що це за “трубка світу”, але вирішила і сусіда перепитати. Тепер в мене немає сумніву, що моєму Артуру ця вертихвістка не підходить. А він ще їй догоджає, каву в ліжко носить. Тьху-ти, хай їй грець! Поки дітей немає, треба то гнати з хати

В мене голова розболілася, а таблетки закінчилися, ось я й вирішила у невістки в сумці подивитися. Ми одна сім’я і нічого поганого в цьому я не бачу. Але ця електронна штучка мене спантеличила не на жарт. Я і сама розуміла, що це за “трубка світу”, але вирішила і сусіда перепитати. Тепер в мене немає сумніву, що моєму Артуру ця вертихвістка не підходить. А він ще їй догоджає, каву в ліжко носить. Тьху-ти, хай їй грець! Поки дітей немає, треба то гнати з хати.

Свого Артурчика я завжди виховувала, щоб виріс порядною людиною. В свої двадцять чотири роки він ще навіть толком і не знає, яка на запах “біленька”, хіба що на весіллі трошки “з бульбашками” за молодят.

Його це не цікавить, він в мене спортсмен, захоплюється кідбоксингом, тому про паління і мови бути не може. Кожної неділі і свята мій Артур співає в церковному хорі, якщо щось потрібно в церкві допомогти, зробити, то його і просити не потрібно він перший там.

Отець мені завжди говорив, що буде молитись про найкращу дружину для нього. І я завжди уявляла свою невісточку майбутню, що це має бути скромна дівчина, охайна і працьовита.

З ніжним голосом і світлим розумом. Ну аж ніяк я не чекала на таку вертихвістку, яку привів мені в дім Артур.

Вже пів року як мій синочок одружився на Андріяні, та я з кожним днем все більше переконуюсь, що зробив він велику помилку.

Не потрібно було так спішитися, нехай би краще позустрічались довше, щоб я могла її краще роздивитись, я б відразу зрозуміла, що нам така не підходить.

Та що вже вдієш, як шлюб вони взяли то вже мусить жити і закривати на все очі. Та я своїм обов’язком вважаю, що маю зайнятись її перевихованням.

Адже де таке годиться, що мій Артур встає восьма, а вона до десятої вилежується. Замість того щоб чоловікові сніданок зготувати, то він їй каву до ліжка носить.

Те що вона красуня то тут сперечатись не буду, але те що в голові в неї вітер, то тут я вже права. На нозі собі тату зробила, і то пасує таке тендітній дівчині?

Та ти майбутня мама, як тебе люди сприймати будуть через ті тату. А ще вчора я побачила в неї в сумочці якусь таку електронну штучку. Випадково мене розболілася голова а таблетки в мене закінчились, думаю може в невістки є. Я сусіда спитала, що це таке, хоча сама вже догадувалася, що не нормою це “попахує”.

Ой, геть не таку я жінку вимолювала в Боженьки для мого Артурчика. Тай невістки мені, що “трубкою світу” балується – не треба. Мабуть потрібно йти до отця, питати, що маємо робити?

Читайте також: Я бачила, що невістка крутиться і не сміє сказати про гроші, але я вирішила зробитись “дивною”, ніби нічого не розумію. Я законсервувала і собі і їм тих огірків. Вже на перший час буде. Настя про гроші мовчала. А десь за тиждень мене набрала сваха. – Ви совісті не маєте зовсім. Та діти мають кредити платити, а ви з них ще гроші взяли. – Щоб ви розуміли, кредити вони взяли на –  IPhone, бо вирішили собі на день закоханих такий подарунок зробити. То хіба була така велика в них потреба?

Бо життя сину вона зіпсує. Поки ще немає дітей, то потрібно щось вирішувати, щоб не було пізно.

Він сам собі ради не дасть, вона зачарувала його своєю красою і він закохався по самі вуха.

А мені з боку краще видно, що ця жінка не годиться для сімейного життя. І мій Артурчик заслуговує на кращу.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page