fbpx
життєві історії
В мене з чоловіком було спокійне, чудове, розмірене життя. Аж поки я не взяла на себе великий кредит для коханця. Подруга про все дізналася. Віктор же шле смс з погрозами, обіцяє розповісти чоловікові про наш «бурхливий роман», хоче помститися. За що? Адже це він мене обманув в той час, як я зробила для нього все, що могла!

В мене з чоловіком було спокійне, чудове, розмірене життя. Аж поки я не взяла на себе великий кредит для коханця. Подруга про все дізналася. Віктор же шле смс з погрозами, обіцяє розповісти чоловікові про наш «бурхливий роман», хоче помститися. За що? Адже це він мене обманув в той час, як я зробила для нього все, що могла!

У нас з чоловіком було тихе, спокійне, чудове, розмірене сімейне життя. Знімали невелику квартирку, збирали на свою власну, не шикували, але грошей вистачало. Я його любила, але пристрасті давно вже не було. Просто звичайна спокійна ідилія, як у всіх.

Моя найкраща подруга завжди хотіла знайти собі такого ж люблячого і надійного чоловіка, але їй не дуже з цим щастило, тому, коли вона познайомилася зі своїм новим хлопцем Віктором, я була дуже рада. Веселий, розумний, добре заробляє. Подруга була від нього в захваті. І я теж. Навіть не знаю, як це вийшло… Я закохалася.

Я дуже довго і старанно приховувала свої почуття від усіх, мучилася, не спала ночами. Чоловік, здається, нічого не помічав, як і подруга, а ось Віктор майже відразу все зрозумів. Він став часто заходити в гості, поки нікого не було, приносив мені квіти, робив компліменти. Я не змогла з цим боротися і здалася.

Почуття накрили мене з головою, і це було взаємно. Вітя просив мене почекати з розлученням, обіцяв розійтися з подругою, коли все налагодиться у нього на роботі, його ось-ось повинні були підвищити.

Я наївно чекала, як і раніше все приховувала, але була дуже щаслива. А потім Вітя потрапив в аварію, він сильно розігнався і не впорався з керуванням. Врізався в іншу машину і сам дивом залишився живий. А ось інший водій дуже постраждав.

Був судовий розгляд, Віктор залишився винен потерпілому близько ста тисяч гривень. Ходив похмурий, злий, не хотів розмовляти ні зі мною, ні з подругою.

Він не просив – я сама захотіла допомогти, це була моя ініціатива. Не змогла бачити, як страждає кохана людина. Взяла кредит на 40 тисяч, а решту 60 тихо взяла з сімейних накопичень. Я знала, що рано чи пізно чоловік помітить, але не могла інакше. Вітя знехотя взяв гроші, обіцяв повернути, хоча я сказала, що це не обов’язково.

Я думала, після цього наші відносини покращаться, але вони навпаки, стали дуже холодними.

Віктор уникав мене, зате з подругою проводив багато часу. Набрехав їй, що вирішив проблеми, що все добре і він такий молодець, а вона і вірить.

Нещодавно я дізналася, що він зробив їй пропозицію, не витримала і розповіла все подрузі. Вона мовчки пішла і вже багато днів не бере трубку, не відчиняє двері, коли я приходжу. Вона була мені ближче всіх, і більше у мене нікого немає.

Чоловік ще нічого не знає про гроші, але думаю це питання часу. Я розгублена. Я залишилася зовсім одна і шалено боюся, що всі все дізнаються. На роботі вже почалися чутки і розмови, адже з подругою працюємо разом. Позитивна, красива подруга раптом перетворилася в похмуру, вічно заплакану дівчину.

Я намагалася помиритися, вибачалася сотні разів, але марно. А недавно вона написала на розрахунок.

Віктор же шле смс з погрозами, обіцяє розповісти чоловікові про наш «бурхливий роман», хоче помститися. За що? Адже це він мене обманув в той час, як я зробила для нього все, що могла!

А я не знаю, що мені тепер робити…

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook