fbpx
життєві історії
В неділю Галина була на роботі, а я, щоб не сумувати дома, направився в гості до мами з братом – давненько я їх не бачив. Спершу ми посиділи за столом всім сімейством, згодом Остап пішов по справах, а я вирішив прилягти, і пішов у кімнату до брата. Для мене було дивним побачити там каблучку своєї дружини, зі здивованим обличчям я направився до мами. – Не хотіла тобі розказувати, але прийдеться, – сказала вона

В неділю Галина була на роботі, а я, щоб не сумувати дома, направився в гості до мами з братом – давненько я їх не бачив. Спершу ми посиділи за столом всім сімейством, згодом Остап пішов по справах, а я вирішив прилягти, і пішов у кімнату до брата. Для мене було дивним побачити там каблучку своєї дружини, зі здивованим обличчям я направився до мами. – Не хотіла тобі розказувати, але прийдеться, – сказала вона.

***

Я, як звичайний хлопець зустрів дівчину, потім одружився. У сім’ї я був далеко не улюбленцем, все краще діставалося молодшому братові. Та я не надавав цьому значення, так як завжди молодших дітей батьки більше люблять.

Моя дружина Галина – гарна, поступлива дівчина. Однак, проживши 2 роки в шлюбі, став помічати дивну її поведінку.

Галя постійно затримувалася на роботі, часто виїжджала у відрядження. Підозрювати в невірності не було сенсу.

Працювала абсолютно в жіночому колективі, нікуди не ходила, тільки іноді гостювала у моєї мами і брата. Вони жили в окремій квартирі.

Мої підозри активізувалися, коли Галина перестала носити каблучку, яку я подарував на заручини. Вона пояснила, що затікають пальці і тому тимчасово зняла прикрасу, хоча показати її не могла, нібито не хоче шукати.

Одного разу я відправився в гості до мами і брата. Родичі зустріли мене привітно, напоїли чаєм. Потім брат пішов у справах, а я вирішив відпочити в його кімнаті.

О людоньки! Випадково побачив на ліжку брата каблучку, яку Галина, нібито не могла носити. Пазл склався! Дружина зраджує з моїм молодшим братом. Пішов на кухню і все розповів мамі.

Однак, її реакція мене здивувала. Вона у вимогливій формі попросила залишити брата і Галину в спокої і подати на розлучення. Потім додала:

“Зараз скажу правду! Ти мені не рідний син, я тебе усиновила в 1,5’года, думала своїх дітей не буде. Потім народився Остап і звичайно його люблю більше. Але, тебе я добре виховала, дала освіту. Так, я знала про відносини Галини та Остапа, але тобі вирішила не говорити”.

Пішов з гостей з важким серцем, не міг пережити зраду близьких людей.

Подав на розлучення, переїхав в інше місто. Більше з мамою, Галиною і братом не спілкуюся.

Познайомився з дівчиною, але не поспішаю створювати сім’ю, хоча вона дуже хоче. Але, я навіть не можу розповісти, що пережив. Соромно!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!