fbpx
життєві історії
В неділю після обіду висилає мені дочка “скрін”, де подружка в Карпатах з чоловіком: відпочиває, веселиться і без дітей, бо з ними так не відпочинеш. І починає говорити, що якби я сиділа з її сином, то і вона могла б зараз там бути, а я погана бабуся, і кинула слухавку. Чоловік каже не зважати, що їй пройде. Але мені важко на душі. Що дочка від мене хоче? Щоб я лишила роботу в сорок п’ять років? А потім що? Зуби на поличку?

Нам з чоловіком по сорок п’ять років. Ми разом зі шкільної парти.

В двадцять років ми вже були батьками двох дітей. Старший в нас синок, а через півтора року на світ з’явилася і донечка Софійка.

На даний час ми щасливі бабуся й дідусь, хоча знайомі сміються і кажуть себе так не називати, бо виглядаємо ми молодо. Але я не з тих, хто соромиться статусу “бабусі”.

Діти живуть окремо. Але якщо син живе від нас за двадцять кілометрів, то дочка купила квартиру з чоловіком в сусідньому будинку.

Ще і двох рочків онуку від дочки не виповнилося, як вона почала говорити, що вона хоче виходити на роботу. Я відразу сказала, що за няньку я не буду, бо в мене самої робота.

Я не збираюся хустину одягати і за онуками до старості доглядати. Чоловік мій також працює, ми молоді люди, нам треба встигнути на пенсію заробити і для себе трохи пожити.

Але дочка все мене зрівнює з мамою своєї подруги.

Річ в тім, що Тамара жодного дня в житті не пропрацювала. В неї забезпечений чоловік. Мають в селі невеличку дачу. Дочка їй дітей в понеділок привозить, і вони весь тиждень на її шиї сидять.

Але я не Тамара. Я маю гроші заробляти, щоб жити на цьому світі.

Ну якось дочка з тим змирилася.

Але в неділю після обіду висилає вона мені “скрін”, де подружка в Карпатах з чоловіком, відпочиває, веселиться і без дітей, бо з дітьми так не відпочинеш.

Читайте також: Ми з чоловіком живемо в моїй квартирі, тому коли від хресної йому перейшла ця однокімнатна, ми зробили ремонт і повністю підготували її до оренди. Минав час, а квартира пустувала. Я ж почала підганяти Дмитра, як-не-як, а пропадають гроші. І лише згодом я довідалася, що там вже давно живуть, тільки не орендарі, а “друга” сім’я брата мого чоловіка. Я не знаю, як тепер маю дивитися Тетяні в очі. Дмитро каже мовчати

І починає говорити, що якби я сиділа з її сином, то і вона могла б зараз там бути, а я погана бабуся, і кинула слухавку.

Чоловік каже не зважати, що їй пройде. Але мені важко на душі. Що дочка від мене хоче? Щоб я лишила роботу в сорок п’ять років? А потім що? Зуби на поличку?

Що по вашому я маю робити? Я не хочу псувати стосунки з дочкою…

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page