fbpx
життєві історії
В п’ятницю я стараюсь наготувати їжі на всі вихідні, тому з кухні майже не виходила. Від дзвінка, який пролунав ближче обіду, я ледь не підскочила. – Христя, а можна я з Юлечкою до тебе на деякий час переїду жити? – сказала загадково сестра. Ну що їй далі не те? Свекри квартиру купили, чоловік любить і цінує. – Що знову трапилось? – Давай не по телефону. – Через пів години Інна вже була у мене

В п’ятницю я стараюсь наготувати їжі на всі вихідні, тому з кухні майже не виходила. Від дзвінка, який пролунав ближче обіду, я ледь не підскочила. – Христя, а можна я з Юлечкою до тебе на деякий час переїду жити? – сказала загадково сестра. Ну що їй далі не те? Свекри квартиру купили, чоловік любить і цінує. – Що знову трапилось? – Давай не по телефону. – Через пів години Інна вже була у мене.

***

Ближче до обіду задзвонив телефон. Інна (моя сестра) спантеличеним голосом мовить в слухавку:

– Христя, можна ми до тебе приїдемо, нам більше ніде жити.

– Звичайно, приїжджайте, – захвилювалася я.

Сестра кинула телефон і вже хвилин через 30 була на порозі моєї квартири разом з валізою. Я здивовано глянула на неї.

– Ну, чого ти дивишся?! – сказала Інна. – Нам більше ніде жити, ми з Юлечкою поживемо у тебе.

– Як ніде? – здивувалася я. – У тебе ж є квартира, яку вам подарували Олега батьки.

Інна трохи зам’ялася, потім видала.

– Не можу я з ними жити. А тобі що, для мене з племінницею місця в квартирі шкода?  Ти нас не пустиш, і нам з Юлею доведеться жити на вокзалі?

Інна вже готувалася розігрувати новий спектакль. Але я вже за стільки років звикла до її характеру, тому різко обірвала початок.

– Так, живіть, скільки завгодно. Я все одно одна. Тільки трохи занедужала, можу заразити, – попередила я.

– Одягни негайно маску, – зойкнула сестра.

У цьому вся Інна. Світ повинен неодмінно крутитися навколо неї. Я зітхнула і пішла шукати маску, попутно питаючи про те, що сталося. Сестра кинула валізу біля дверей і лягла на диван, приготувавшись до розповіді і заодно поплакати.

– Ой, ось тільки не треба, – промовила я, надягаючи маску.

– Ти безсердечна, ви всі такі, ніхто не хоче зрозуміти мене, пошкодувати, – почала нити вона.

– Інна, тобі самій як? У тебе не життя, а мед. Скільки можна скаржитися?

– Все погано. Я пішла від чоловіка. Завтра поїду подавати на розлучення, – видала вона нову порцію інформації.

– Нагадай, в який раз? – мені стало смішно.

– Христя, це не смішно! Уявляєш, ця вирішила до нас на пару днів приїхати. Ну, ні, нехай мій чоловік вибирає або я, або вона, – знову розлютилася сестра.

– Вона – це хто, вибач?

– Хто-хто, сестра його, Зоряна, та ще особа, – пробурчала вона.

Інна не любила всю сім’ю свого чоловіка. Хоча ті ставилися до неї дуже навіть добре. Батьки залишили квартиру, а самі переїхали в котедж, завжди їм допомагали без будь-яких зайвих питань, як матеріально, так і фізично. Онуку любили сильно.

Слова поганого не сказали жодного разу Інні, за що вона на них розсердилася для мене залишалося загадкою. Сестра її чоловіка, Зоряна, вийшла заміж за військового і переїхала до Харкова. Знаю тільки про те, що у них ніяк не виходить стати батьками.

– Уявляєш, подзвонила свекруха, каже, Зоряна у вас на кілька днів зупиниться, їй в лікарню потрібно їздити на обстеження, а від нас далеко по пробках до 8 ранку добиратися. Вона навіть мене не запитала, просто поставила перед фактом, – нила сестра.

– Інна, ти мене дивуєш, що поганого, якщо Зоряна поживе у вас пару днів, до того ж це квартира твоєї свекрухи, не забувай, – нагадала я їй.

– Терпіти не можу цю Зоряну. Нехай чоловік вибирає або ми, або вона, – заявила вона.

– Терпимість потрібна всім людям, ми ж тебе терпимо, – спробувала я напоумити сестру але вона мене вже не слухала, втупившись в телефон.

– О, дівчата звуть прогулятися! – вигукнула вона. – забереш Юлю з садка, добре.

З цими словами вона швидко схопилася і побігла до дверей, навіть не вислухавши мою відповідь. У цьому вся Інна, їй не важливо, що думають інші, вона звикла, що буде так, як захоче вона.

Ну, що ж, звичайно, я заберу Юлю. Насправді я можу написати більше ста історій на тему, з якої причини Інна розлучалася з чоловіком. Цікаво, коли причини закінчаться, що вона буде робити далі.

Що скажете на цю ситуацію? Бо я вже заплуталась…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page