fbpx
життєві історії
В розпалі нещодавньої “бурі” Денис сказав, що я маю залишити роботу, або він піде з сім’ї. Чоловіку категорично не подобалося, що тепер він заробляє менше. На його думку, справжній чоловік має завжди заробляти більше, а ситуація, яка склалася в нашій сім’ї, дуже “опускала” його его. Коли на нашому порозі постала свекруха, я мала надію, що хоч вона пояснить Денису, що це нормально. Але неочікувано вона звернулася до мене

Знаєте, в нас з чоловіком завжди була відносна ідилія. З Денисом й погляди на життя були схожі.

Якось все починалося із спільного захопленням настільним тенісом, а потім переросло в дещо більше.

Мені подобався цей хлопець і правду кажучи привабливим вважали його і мої подруги. Тоді Денис був сильним, мужнім, красивим, вмів відстоювати свою позицію, а також він був дуже наполегливим тож завжди добивався того чого хотів.

Тож коли йому припала до душі я, хлопець часу не гаяв. А я що?

Я не могла довго встояти перед ним, хоч і перший час чисто для пристойності відмовляла, але все ж таки погодилася.

Ми почали зустрічатися. Багато чого мені в Денисові подобалося, але його велике его іноді мене дивувало. Та я цього сильно до уваги не брала, просто насолоджувалася ним.

Неочікувано Денис зробив мені пропозицію, тоді я навіть не обдумувала і сказала “так”.

Весілля було пречудовим. Витрати в більшій мірі оплатив чоловік. Звісно ми планували ще пожити для себе, але так сталося що я була вже при надії.

Ми почали готуватися до появи ще однією людиною в нашій сім’ї.

Синочок народився завчасно, але, на щастя, все добре. Та тоді я дуже переживала за Миколку і раділа, коли нарешті приїхали додому.

Я бачила як Денисові було приємно відчувати себе головним годувальником у сім’ї. Його его росло і підживлювалося тим, що тепер він контролює майже все в нашому житті.

Хоч мене це і трішки зачіпало, але я вирішила не звертати на це увагу, все-таки тепер в мене були інші клопоти.

Але як тільки в мене появилась можливість вийти на роботу я одразу ж пішла. Офіс став для мене ковтком свіжого повітря. Я старанно працювала, тож за деякий час мені запропонували підвищення.

Син ріс, гроші треба, я не могла відмовитися. Через нову посаду я довше затримувалася на роботі. В якийсь момент Денису прийшлося перейняти частину моїх обов’язків.

Тепер мій чоловік час від часу готував вечерю і вкладав дитину спати. Денис дуже обурювався, що має це робити. І хоч я намагалася приходити додому швидше і незважаючи на втому все робити, мені було дуже неприємно це чути.

Я чула, що в моїх співробітниць чоловіки і в хаті прибрати можуть, і на вихідних готують, і з дитиною на рівні з матір’ю глядять.

Образливо було ще й тому, що в моїй власний сім’ї батько для мене робив більше ніж Денис для Миколки.

А коли прийшла моя заробітна плата то чоловік як з котушок злетів. Видно було, що його злить те, що я отримала майже в два рази більше ніж він.

Після цього “бурі” почастішали.

І ось в розпалі нещодавньої “бурі” Денис сказав, що я маю залишити роботу, або він піде з сім’ї. Чоловіку категорично не подобалося, що тепер він заробляє менше.

На його думку справжній чоловік має завжди заробляти більше, а ситуація яка склалася в нашій сім’ї, дуже “опускала” його его. Тут вже і свекруха приєдналася, що зарадити сім’ї я маю відмовитися від такої, на її думку, не помірної зарплатні.

І ось що мені робити? Ці гроші дуже потрібні в першу чергу моєму синові. Невже краще покинути роботу, тим самим зберегти сім’ю?

А як ви ставитеся, коли жінка заробляє більше?

Автор – АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page