fbpx
життєві історії
В селі нічого не приховаєш, і батьки Володі про все прекрасно знали. Вони ніколи не втручалися, кажучи, що це не їхня справа. І одного разу, після чергової сварки, Марічка не витримала. Коли Володя заснув, тихенько зібрала Назарчика і поїхала в місто, до батьків

Молоді люди познайомилися на вечірці. Володя гарний хлопець, спортивної статури, відразу звернув свою увагу на Марічку. Володя теж їй дуже сподобався і вони весь вечір танцювали разом.

Після навчання, вони поїхали в село Володі. Марічка з радістю поїхала за ним. У селі вона пішла працювати в школу, вчителем української мови та літератури. Незабаром народився хлопчик, назвали його Назарчиком. Все у них було добре, чоловік допомагав по господарству і займався дитиною, але щастя тривало не довго.

Володя все частіше почав затримуватися на роботі і приходити в нетверезому стані. В черговий раз Марічка зустріла чоловіка з докорами на його адресу. Ледь стоявший на ногах Володя розлютився і штовхнув свою дружину. Марічка впала на землю і заридала.

На ранок, очухавшись, Володя просив прощення і обіцяв, що більше ніколи не зачепить улюблену дружину і носитиме на руках її і дитину.

Але обіцянки Володя не дотримав, все частіше повторювалась ця ситуація і все рідше, став він вибачатися вранці.

Марічка частіше йшла на лікарняне, щоб не бачили її обличчя діти в школі.

Але в селі нічого не приховаєш і батьки Володі про все прекрасно знали. Вони ніколи не втручалися, кажучи що це не їхня справа.

І одного разу, після чергової сварки, Марічка не витримала. Коли Володя заснув, потихеньку зібрала, Назарчика і поїхала в місто, до батьків.

Кілька разів приїжджав Володя в місто, умовляв Марічку повернутися, але вона відмовлялася на відріз.

Дуже хочеться вірити, що у Марічки все складається добре.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – kobietazklasa

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook