fbpx

В селище на прохання бабусі я не повернулася, адже поїхала в місто працювати якраз для того, аби її і їх всіх утримувати – особливо бабусю й моїх багатодітних сестер, допомагати мамі. З дитинства я розуміла, що одного разу на мене ляже величезна відповідальність – фінансове утримання своєї сім’ї, оскільки мої сестри мають по 3-4 дітей і і допомогти чимось мамі чи бабусі не можуть, самі ледь кінці з кінцями зводять, постійно в декретах. Сьогодні бабуся заявила, що впустила до себе в квартиру жити чужих людей, які нібито доглядатимуть її. Я з ними говорила, це звичайні хитруни, які ось-ось виманять з бабусі останні гроші і сили. Вони добре влаштувалися і напевно розраховують на отримання частки у квартирі, а може й отримання всього її майна

В село на прохання бабусі я не повернулася, адже поїхала в місто працювати якраз для того, аби її і їх всіх утримувати – особливо бабусю й моїх багатодітних сестер, допомагати мамі.

В сім’ї я третя дитина, пізня. Батька не було, плекала мене мама одна. Не зважаючи ні на що з усіма родичами підтримую добрі стосунки, хоча мало хто мені приділяв увагу в дитинстві і любив мене по-справжньому. Бабуся свою з боку мами я часто відвідую.

З дитинства я розуміла, що одного разу на мене ляже величезна відповідальність – фінансове утримання своєї сім’ї, оскільки мої сестри мають по 3-4 дітей і і допомогти чимось мамі чи бабусі не можуть, самі ледь кінці з кінцями зводять, постійно в декретах.

Тому я багато навчаюсь і працюю паралельно. Для цього мені довелося тимчасово виїхати до іншого міста. Живу я зі своїм коханим хлопцем і кішкою – це моя маленька затишна родина. Мама у всьому допомагає мені, а ось бабуся дуже не проста людина.

Бабуся з мамою не підтримує стосунки через різні суперечки на побутовому ґрунті, вони перестали спілкуватися ще років 20 тому.. Я міст у їхніх стосунках. І коли я поїхала, бабуся почала пити, бабуся почала щодня мені дзвонити і просити повернутися до неї.

А сьогодні вона заявила, що впустила до себе в квартиру жити чужих людей, які нібито доглядатимуть її. Я з ними говорила, це звичайні хитруни, які ось-ось виманять з бабусі останні гроші і сили. Вони добре влаштувалися і напевно розраховують на отримання частки у квартирі, а може й отримання всього її майна.

У всьому цьому бабуся звинувачує мене. Я не розумію за що, адже я завжди старалася для сім’ї: хороші оцінки, університет, підвищена стипендія, велике майбутнє, є багато ідей для розвитку бізнесу.

Місто у нас маленьке, і грошей тут мало, тому я переїхала у Вінницю і працюю тут як бджілка. Але тепер бабуся дзвонить і каже. що квартиру віддасть чужим людям. І все через мене. Через те, що я хочу вивести сім’ю з бідності?

Я не розумію, як бути далі, як вести себе з бабусею. Все життя та ж бабуся казала мені – старайся, вчися, прагни, а тепер вона каже – повертайся. Я зовсім розгубилася.

Що я роблю не так? Допомагаю сестрам і племінникам, відкладаю гроші для себе і для бабусі. Чи справді повернутися і доглядати бабусю за житло? Може через молодий вік я щось не розумію?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page