fbpx
гороскоп
В старості з цими знаками Зодіаку не вживешся: вони, навіть не те слово – нестерпні! Всюди сунуть свого носа, а до внуків їм байдуже. “Я своїх вже виростила. З мене годі!”

В старості з цими знаками Зодіаку не вживешся: вони, навіть не те слово – нестерпні! Всюди сунуть свого носа, а до внуків їм байдуже. “Я своїх вже виростила. З мене годі!”

З цими знаками Зодіаку дуже важко зжитися на старості літ.

У цьому не дуже хорошому списку опинилися Овен, Телець і Риби.

Астроексперти виділили три знаки Зодіаку, які з роками стають просто нестерпними. Хтось із них стає черствіше, а хтось намагається всунути свій ніс в чужі справи.

Овен

Овни ростуть дуже впертими людьми, які вважають, що тільки їхня думка має право на існування. З роками така риса їх характеру тільки посилюється. Коли у них з’являються онуки, то не варто чекати, що вони будуть лояльні по відношенню до них. Їхні діти живуть за розкладом. Якщо хтось не послухається їх, то біди не минути. Овни можуть бути дуже складними. В старості це тільки посилюється.

Телець

Тельцям дуже складно знаходити спільну мову з людьми. Якщо в молодості вони ще можуть якось налагодити контакт, то в старості – це їм буде даватися дуже важко. Це якраз ті люди, які сидять на лавочці і обговорюють всіх, хто повз проходить. У більш зрілому віці назовні виривається їхня заздрість. Тому і їх коло спілкування значно скорочується.

Риби

З Рибами взагалі нічого спільно в старості не варто мати. Це не ті люди, які в старості будуть насолоджуватися життям і няньчити внуків. Вони будуть жити в своєму світі, роблячи тільки те, що їм вигідно. При цьому вони будуть вимагати увагу до себе. Це якраз той випадок, коли людина хоче брати, але не віддавати натомість.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page