fbpx

В суботу Іра робила в хаті порядки, “гул” був на всю вулицю, бо жіночка вона ще з тим характером. Подруга і на сина, і на маму свою, і на чоловіка щось там бурчала. Я одразу зрозуміла, що краще сьогодні Іру не чіпати, але все склалося якнайгірше. Я то Іру не чіпала, а ось моє господарство вирішило інакше. Так сталося, що моя курка зайшла до неї на город і почала там щось шпортати. За це моя подруга й “зачепилася”

Ой, знаєте як то те “чорне” крутить людьми в час посту… Я якось ніколи за таке не думала, лише допоки сама з тим не стикнулася.

В мене тут в селі є дуже хороша подруга Ірина, яка ще й до того, живе навпроти магазину, біля мене. Завжди ми з нею добре спілкувалися і як спекла щось, то завжди приносила Ірині. А подруга так само робила і нам приносила, то вареники, то печиво, то ще щось.

Та й як якісь празники то завжди були першими гостями один в одного. Ще й частенько робили дорогі подарунки нашим дітям.

Ну все було якось добре, там, сварилися іноді, але ніколи нічого далеко не заходило.

А ось як почався піст, то з Ірою почалися якісь зміни. Чи то “чорне” щось так нею крутить, чи то відсутність м’яса їй щось поробило.

Ну на час посту таке деколи було з Ірою, але того разу взагалі не ясно що сталося.

Іра влаштувала “бурі” з усім своїм сімейством, більше того, і до магазину приходить подруга і там теж створює проблеми.
Я навіть намагалася до Іри не дуже говорити, щоб з нею не посваритися і то не вийшло.

Все почалося з того, що я не віддала їй посуду, в якій та недавно приносила нам вареники з вишнями. Ну хіба ж я спеціально собі привласнила, просто хотіла, щось добре приготувати, щоб Ірі віддати не пусту.

То вже за трохи подруга пристала до мене з тим, ніби я її сукню поцупила, напевно сама забула, як рік чи більше тому, відала мені безкоштовно.

Я вже думала, що на цьому все закінчиться, та де там. Ось нині, в суботу, Іра робила в хаті порядки, “гул” був на всю вулицю. Подруга і на сина, і на маму свою, і на чоловіка щось там бурчала.

Я одразу зрозуміла, що краще сьогодні Іру не чіпати, але все склалося якнайгірше.

Я Іру не чіпала, а ось моя курка вирішила інакше. Якось сталося, що моя курка зайшла до неї на город і почала там щось шпортати. Іра, через свій характер, кинула щось в курку і все… господарство в мене враз зменшилось.

Та подруга замість того, щоб прийти і вибачитися, то ще прийшла і кинула мені ту курку під ноги і без слів пішла собі додому.

А мені що робити? Ні курки, ні подруги. Що ви порадите?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page