fbpx
життєві історії
В суботу я довго прибирала, тому приготувала лише спагетті і відкрила тушонку, з якої зробила підливу. Їсти ще ніхто не хотів, і я вибігла на годинку в торговий центр, що біля нашого будинку. А коли повернулася, то застала, ось яку картину! Моя свекруха стояла в фартушку біля плити і смажила синочку філе, бо та підлива з купленої тушонки, ні до чого. Я хотіла її проігнорувати. – Я на вихідних би воліла їсти смачнішу страву, тому все взяла в свої руки і запекла в духовці картоплю і зробила ці биточки з філе

Зі свекрухою під одним дахом? Або я зійду з розуму, або подам на розлучення. Одне з двох!

Мені завжди подобалися жарти про свекруху. Але веселощі закінчилися, коли я опинилася зі своєю під одним дахом. Вона поводиться так, ніби я вкрала у неї найбільше кохання її життя.

В нас з чоловіком троє дітей. І скажу відверто, мені важко, але не з дітьми, а зі свекрухою.

Коли свекри вийшли на пенсію, вони радісно спакували свої валізи та переїхали до будиночку в селі, щоб знайти нарешті спокій. Ми ж з орендованої переїхали в їх простору квартиру. Така в нас була домовленість.

Всі були задоволені, тривали добрі родинні стосунки, ми їздили один до одного в гості. Але минулого року все змінилося.

Після того, як пішов з життя мій улюблений свекор, і Ганна Йосипівна (свекруха) не могла сама справлятися з життям в селі, та ще й сумувала, все змінилося.

Іншого способу вирішення цієї ситуації не було, і моя свекруха просто повернулася в квартиру, до нас. Ми ніколи не були особливо близькі, але нічого поганого не зробили, просто поважали один одного.

Я краще ладнала зі свекром, з ним було весело, Ганна Йосипівна завжди була трохи владною жінкою. А з моїм чоловіком Павлом вона уявляла собі когось вищого рівня, ніж я, вихователька в її очах.

Час від часу бачитися в гостях або жити під одним дахом – це величезна різниця.

Ми чудово справляємося з нашими трьома підлітками, нам не потрібна чиясь допомога, але Ганна Йосипівна, зрозуміло, дивилася на речі по-іншому відтоді, як переїхала до нас.

Вона у все вплутується, “опускає” мене на очах у дітей і повністю підриває мій авторитет. Мені зовсім не подобається, що вона укладає такий дивний союз з дітьми і налаштовує їх проти мене.

Павло намагається приборкати маму, принаймні, коли мова йде про дітей. Йому також не подобається, що свекруха намагається взяти на себе роль батьків.

Як тільки ми з Павлом трішки сперечаємо, і я, наприклад, вчу його, що не потрібно розкидати шкарпетки (до появи свекрухи в домі такого не було), вона біжить на крилах ночі його захищати.

Моя свекруха всю минулу неділю надягала йому на голову “корону”, але я закривала на це очі…

В суботу я довго прибирала, тому приготувала лише спагетті і відкрила тушонку, з якої зробила підливу на сметані. Їсти ще ніхто не хотів, тому я вибігла на годинку в торговий центр, що біля нашого будинку. А коли повернулася, то застала ось яку картину!

Моя свекруха стояла в фартушку біля плити і смажила синочку філе, бо та підлива з купленої тушонки ні до чого…

Я вирішила не відставати і взяла в руки спагетті і підливу. Та Ганна Йосипівна заявила, що в суботу б воліла їсти смачнішу страву, тому все взяла в свої руки і запекла в духовці картоплю і зробила ці биточки з філе. Їй навіть не потрібно було говорити, що вона про мене думає, це було зрозуміло з кожного її слова.

Я не знаю що робити. Я почуваюся найгіршою невісткою у світі. Свекруха підкуповує всіх навколо їжею і дрібними подарунками, і тоді я виглядаю, як зовсім бездарна дружина і мати.

Павло вже говорив з нею про те, що вона не повинна лізти в наше життя, на що вона, звичайно, кивнула йому.

Нічого не покращується, і я відчуваю, що якщо так триватиме ще деякий час, я зійду з розуму. Я воліла б, щоб вона знову зібралася й переїхала жити в село. Але зараз це нереально.

Я вже думала над тим питанням, щоб продати будинок в селі і купити їй квартиру. Я погоджусь навіть поблизу біля нас. Нехай приходить, але я хоч трошки буду від неї відпочивати. Бо життя разом це не вихід.

Але діти, як і чоловік, теж раді, що з нами живе бабуся. Вони обожнюють її. Єдиний, хто має з нею проблему, це, очевидно, я.

Але чи довго я протримаюсь в такій обстановці? Одному Богу відомо!

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page