fbpx
життєві історії
В свої сорок сім років я зустріла людину, яка покохала мене такою, яка я є. Павло готовий прийняти і мою Даринку. Але питання в тому, що дочка проти того, щоб я виходила заміж. – Для чого тобі це? Нам і вдвох добре живеться! – Я стільки пережила з першим чоловіком і його мамою, що і згадувати не хочеться. Дякувати Богу, одного дня мама мене напоумила переїхати від цих людей до неї. Та нещастя ніби ходило за мною тінню!

В свої сорок сім років я зустріла людину, яка покохала мене такою, яка я є. Павло готовий прийняти і мою Даринку. Але питання в тому, що дочка проти того, щоб я виходила заміж. – Для чого тобі це? Нам і вдвох добре живеться! – Я стільки пережила з першим чоловіком і його мамою, що і згадувати не хочеться. Дякувати Богу, одного дня мама мене напоумила переїхати від цих людей до неї. Та нещастя ніби ходило за мною тінню!

За своє життя я багато всього пережила. Проте в свої сорок вісім, я ще змогла зустріти кохану людину, за яку б дуже хотіла вийти заміж, адже в своєму Павлові впевнена на всі сто відсотків. Але є одне “але”.

Моє життя було дуже складним і багато різних перешкод мені зазвичай приходилось долати самотушки. Але це все навчило мене бути сильною.

Заміж я вийшла рано, мені ледь вісімнадцять виповнилось. З Юрою, так звали мого першого чоловіка, ми познайомились на дискотеці.

Я закохалась, а вже через трохи ми дізнались, що станемо батьками. Батьки Юри не в захваті були від цієї новини, проте наполягли, щоб ми жили саме у них.

Юра працював в ЖЕКу слюсарем, туди його батько влаштував після весілля. Я на той час закінчила тільки навчання. Згодом в нас народилась донечка, я завжди почувалась якоюсь не такою, завдяки своїй свекрусі, яка постійно бурчала на мене, що я зовсім ніяка мама, все що я не робила, все було не так.

Мені дуже важко давалось це материнство. Донечка погано спала вночі, а в день в мене ще була ціла купа обов’язків.

Моя мама коли приїхала мене провідати, то сказала, що на мене лячно дивитись. Просила, щоб я забирала дитину і переїжджала жити до неї.

Що я і зробила згодом. Юра часто почав пропадати вечорами з друзями, почав заглядати до чарки, свекруха постійно була невдоволена мною.

В хаті часто зчинялись бурі і якось після чергового непорозуміння, я зібралась і поїхала жити до мами.

Юра довго не сумував без мене, вже через місяць я дізналась, що у нього інша жінка, він навіть привів її додому.

Донечкою він зовсім не цікавився, так само, як і свекри. Складалось таке враження, що після нашого від’їзду вони тільки видихнули з полегшенням.

З підтримкою мами і сестри, мені не важко було виховувати донечку. Коли Даринка пішла у третій клас, мами не стало, ця втрата мені дуже важко давалась.

Без її підтримки, мені буде дуже важко. А ще через рік сестра з сім’єю переїжджає жити закордон, і ми з донечкою залишились самі.

Жили ми скромно, я важко працювала, на нічні зміни їздила розкладати товар в супермаркеті, а в день санітаркою в лікарні день через два.

Моя Дарина ніколи не відчувала в чомусь обмеження, я намагалась купляти їй наймодніший одяг. Шкільне приладдя, яке вона тільки хотіла, і в їжі я завжди старалась їй догоджати.

Проте собі одяг я купляла лише з-за потреби в ньому.

Так не помітивши я і виховала в Дарині егоїстку, яка досягнувши підліткового віку почала вимагати в мене все більше і більше на свої забаганки.

Згодом мені запропонували хорошу роботу, доглядати за жіночкою літнього віку.

Зарплату пообіцяли високу, на що я погодилась без вагань, адже попередні мої роботи мене сильно виснажували і я відчувала що хочу щось змінити.

Моя робота нова була не важка, я готувала їсти для Ніни Іванівни, пробиралась в квартирі, прання, прасування а ще спілкування від якого мені самій було приємно.

На свою нову роботу я бігла із задоволенням. Ніна Іванівна виявилась дуже хорошою людиною, а ще цікавою співрозмовницею. Від неї завжди віяло теплом і добром.

У мене з’явилось відчуття що вона для мене близька, наче друга моя мама. А потім знайомство з Павлом.

Спочатку ми просто спілкувались, щодо питань моєї роботи, згодом наші зустрічі переросли в щось більш ближче і вже через два роки Павло мені освідчився.

Сьогодні я стою перед великим вибором. Я кохаю Павла та не можу сказати йому “так”, адже моя Дарина проти. Говорить нам і в двох добре і нам більше нікого не потрібно.

Як мені бути я не знаю?

Як знайти правильні слова для дочки, щоб вона зрозуміла, що я також хочу бути щасливою, і навіть після цього кроку ніколи не перестану піклуватись про неї.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page