fbpx
життєві історії
В те, що чоловік “подорослішав”, я не вірила, але все ж вирішила його послухати. – Давай не будемо про погане. Ти ж знаєш, я з батьками в Херсон на море їду. Відпочинемо дві недільки, тоді й продовжимо. – До слова, Нестору – 35, і він, як маленький “хлопчик” кожного року з мамою “за ручку” їздить, замість того, щоб своїх дітей до моря відвести. Ще б пак, тут він і відпочине і копійкою не потратиться. Все ж мама оплачує

В те, що чоловік “подорослішав”, я не вірила, але все ж вирішила його послухати. – Давай не будемо про погане. Ти ж знаєш, я з батьками в Херсон на море їду. Відпочинемо дві недільки, тоді й продовжимо. – До слова, Нестору – 35, і він, як маленький “хлопчик” кожного року з мамою “за ручку” їздить, замість того, щоб своїх дітей до моря відвести. Ще б пак, тут він і відпочине і копійкою не потратиться. Все ж мама оплачує.

***

Я, через певні сімейні обставини, з дітьми переїхала жити до своїх батьків.

Вранці зателефонував Нестор – приїжджай, поговоримо. Поїхала разом з дітьми (був анонсований прихід свекра). Старший син діда любить, але він гість рідкісний.

З весни до пізньої осені свекор пропадає на дачі.

Приїхали. Старший син відразу з дідом почав грати в шахи під пильним поглядом свекрухи. Чоловік в “дитячій” кімнаті.

Лежить телевізор дивиться, на наш прихід ніяк не відреагував, навіть з дітьми не привітався і з кімнати не вийшов.

Питаю, що хотів? Він мені – “говори”. Я йому відповідаю, все що хотіла вчора сказала. Лежить, мовчить (звик, що важливі питання вирішують інші, а самому відповідальність на себе взяти ну ніяк).

Починаю збирати дитячі речі. Мовчить. Хвилин через десять все таки встає, забирає у мене пакет з речами. “Сідай, поговоримо”. Сіли. “Повертайся. Не порти мені відпустку. Повернемося з Херсону і все вирішимо”.

До моря вони з матір’ю і батьком їдуть на два тижні. Від’їзд через чотири дні. Всю поїздку оплачує свекруха, Нестор не вкладає в неї ні копійки.

Його аргумент – “вона хоче щоб я з ними їхав, нехай і платить” (на момент описуваних подій чоловікові -35 років, а так їздять у відпустку вони ще з малечку і до сьогодні).

У наше розпорядження на два тижні залишається двокімнатна квартира і дача.

Все садить і обробляє свекор (він на пенсії і не працює), свекруха приєднується по вихідним і в відпустку (вона хоч і на пенсії, але працює), Нестор їздить туди тільки на шашлики.

Вони їдуть на море завжди спочатку серпня. Скажете, чому Нестор не їздить зі своїми дітьми і зі мною? Бо не хоче. З мамою зручніше – не він когось доглядає (дітей), а доглядають його (як малу дитину)…

Зазвичай за дачею залишається доглядати сестра свекра, але цим серпнем вони з подругою їдуть в автобусний тур по містах ЄС.

Так що на мені не тільки дві дитини (5 років і 9 місяців), але і дача з помідорами, огірками та іншими овочами, які хоча б через день треба їздити поливати.

Це все при відсутності особистого транспорту. На третій “поливальний” раз, син заявив тупаючи з дачі на зупинку: “Не могли ближче дачу купити”.

На той момент мені було вже все одно, що “надумає” Нестор. Приїдуть з відпустки – будемо розлучатися. Це не життя…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page