fbpx
Breaking News
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Костя любив своїх дітей від першого шлюбу і дуже за ними нудьгував, а спільної дитини він не хотів. Аліса намагалася просити чоловіка подумати про дитину, вона надіялась, що це зблизить їх, зробить відносини міцнішими. Тільки все даремно. Костя кожен раз нагадував їй, що не готовий 
4 улюблених піци нашої родини я готую за 45 хвилин! Півгодини підготовка, 15 хвилин – випікання, і кожен має свій улюблений смак на обід або вечерю. А ще це відмінне рішення, коли приходять гості!
Інтернет
В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики

Зараз список інтернет-ресурсів знаходиться на розгляді в Службі безпеки, зазначив Аласанія.

Сепаратистські сайти в Україні хочуть закрити. Фото: buhbiz.com.ua
Міністерство інформаційної політики ініціювало питання про закриття ще 20 інтернет-ресурсів сепаратистської спрямованості. Про це розповіли у відомстві, передає “Апостроф”.

Як розповів член експертної ради при Мінінформполітікі Зураб Аласанія, відомство направило в СБУ список з 20 сайтів, які мають намір заблокувати в Україні.

“З відомих мені сайтів там тільки один – “2000”. Всі інші сайти я в упор не знаю, наприклад, “Ополченець”… Ну, тобто, зовсім ніякі: маленькі, жахливі, виглядають погано і дивно. Вибирали, звичайно, не навмання, а користувалися базами даних, в тому числі і сайту “Миротворець”, – розповів Аласанія.

У свою чергу заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін відзначив, що при міністерстві була створена спеціальна група, яка моніторила підозрілі сайти.

“Потім були проаналізовані ресурси, які підтримуються російською стороною і суб’єктами, пов’язаними з терористичними організаціями на окупованих територіях. Ті ресурси, які містили ознаки закликів, описаних в законодавстві (зокрема, в Кримінальному кодексі), були спрямовані в СБУ для правової оцінки і реагування”, – зазначив Золотухін.

У свою чергу в СБУ днями заявляли, що поки немає механізму блокування російських інтернет-ресурсів, які потрапили під санкції, однак робота в цьому напрямку триває.

Читайте також: «Хто-небудь знає ім’я цієї дівчини?!» Соцмережі привело в захват відео про кохання

Джерело

Related Post