fbpx
Breaking News
Син уже в армії відслужив. А чоловік все рідше став з’являтися дома. Одна поїздка за одною. Мене це вже почало дратувати: “Хіба можна витримати таке навантаження? Куди начальство дивиться? Так і до біди недалеко – працюєш адже на знос!”. Якби ж я тоді знала, що за моєю спиною мій чоловік вже давно веде подвійне життя
Простими млинцями на масляну вже нікого не здивуєш. Ось я і вирішила проекспериментувати. І ви знаєте, діти сказали, що це дуже схоже на знаменитий десерт «Тірамісу», який вони обожнюють. Але ні – це ще смачніше!
І знову я вишукую новенькі рецепти, щоб здивувати своїх рідних і вас, мої дорогенькі. Цей салат з крабовими паличками не такий, як ви звикли готувати. Повірте, він в 100 разів смачніший!
Так смачно – вам не передати! Це треба лише спробувати! Моя свекрушенька-галичанка навчила мене так готувати телячі реберця, що всі гості тепер диву дивуються, коли їх куштують. Соковиті, ніжні на стільки, що відірватися не можливо! Найкращий рецепт з усіх! Готуються дуже простенько – записуйте рецептик і побалуйте родину на вечерю!
Результати опитування: ставлення українців до особливого статусу Донбасу. А з якою групою опитаних згодні ви?
Інтернет
В Україні з’явилася перша соцмережа для підприємців

В Україні запустили першу соціальну мережу для середнього та малого бізнесу – Smarty.

Про це повідомила ЛІГА.net керівник проекту Яніна Устименко.

Як зазначається, проект поєднує особливості соцмережі і торгового майданчика.

Від формату соціальної мережі Smarty взяла наявність профілю з інформацією про себе і товар, передплатників, лайки, можливість спілкуватися і стрічку новин. Від торговельного майданчика проекту дістався кошик і можливість відслідковувати статус товару.

“Мета проекту – надати середньому і малому бізнесу канал збуту, в якому товар не буде губитися на тлі інших новин, говорить Устименко. А продавця при цьому буде легко знайти, завдяки функції підписки”, – йдеться у повідомленні.

На даний момент в соцмережі на продаж виставлено 42 товари. І зареєстрований 41 користувач – розробники сподіваються досягти позначки в мільйон.

“Поки соцмережа ніяк не заробляє. Реєстрація в Smarty безкоштовна. Комісії за продаж товару немає. Заробляти проект буде за принципом маркетплейсів – на просуванні товарів і продавців всередині майданчика. Але для цього потрібно набрати велику кількість учасників. У розробку проекту творці вклали вже кілька тисяч доларів”, – йдеться у повідомленні.

Також проект планують виводити на європейський ринок, щоб українські виробники могли продавати товари за кордон.

Читайте також:В Україні запустили соцмережу для сусідів(відео)

Джерело.

Related Post

facebook