fbpx
Breaking News
– Не працюєш – тримайся за чоловіка щосили! Розлучення вона захотіла, треба ж! Не маючи за душею ні гроша, без роботи і з двома дітьми!
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
Економіка
В Україні зміниться курс долара: прогноз аналітика

До кінця тижня, як прогнозує старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб, курс долара опуститься до позначки в 25,2 гривні.

В Україні минулого тижня долар подешевшав на всіх сегментах валютного ринку на 0,2-1,8%. Це сталося на тлі того, що індекс долара на світових ринках практично не змінився, що означає реальне зміцнення гривні після падіння на попередньому тижні, упевнений аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб. До кінця цього тижня курс національної валюти зміцниться до 25,2 гривні за долар.

Так, в середньозважений курс долара на міжбанку, за даними регулятора, знизився з 25,90 до 25,73 гривні, або на 0,7%. Середні курси купівлі/продажу долара на готівковому ринку знизилися за тиждень з 26,40/27,04 до 26,35/26,90. Таким чином, покупка знизилася на 0,2%, продаж – на 0,5%.

“За нашою оцінкою на тижні, що настав, гривня продовжить зміцнюватися, а до її кінця офіційний курс долара, встановлений НБУ, буде поблизу позначки 25,2 гривні. До рівня 26 гривень будуть знижуватися і курси на готівковому ринку”, – упевнений експерт.

Голова Ради НБУ Богдан Данилишин зазначив, що курс, закладений в бюджет на наступний рік, – 27,2 гривні за долар, – цілком реалістичний. За його словами, є “ряд об’єктивних умов для зміцнення і поповнення валютних резервів НБУ та інших якісних умов, які будуть підтримувати стабільність грошової одиниці”.

Читайте також: БОЙОВИКИ АТАКУВАЛИ ПРИКОРДОННИКІВ

Джерело.

Related Post

facebook