fbpx
життєві історії
В’язати навчилася і готувати, розшукала улюбленого, а він уже з іншою до весілля готується

Немає межі досконалості.

Ось дівчина Марина, успішна молода дівчина, в свої тридцять з невеликим, завідує медичним центром, весела, життєрадісна.

І ось треба ж, закохалася в нового співробітника, Паша прийшов з армії, і поки закінчує навчання в медінституті, вирішив влаштуватися медбратом в цей самий медичний центр.

І він відповів їй взаємністю, і щасливі вони були дуже, тільки от від колег їх роман Марина приховувала, боялася глузувань і рад, що він набагато молодший її. Джерело

І хоче поживитися за її рахунок, сам він не місцевий, з невеликого містечка неподалік, а тут квартиру знімає.

Але вони все одно зустрічалися, багато часу проводили разом, незважаючи ні на що, хоч і неприємно було Паші, що вона його соромиться, але наміри у нього були серйозні.

Вирішив він Марину з мамою своєї познайомити, маму він поважав і любив, тому її схвалення його нареченої було необхідно.

Але, як зазвичай і буває, всім наречена хороша, і розумна, і освічена, і успішна, але ось як господиня показала себе не дуже.

Читайте також: Є тато, є мама, а дівчинка живе у бабусі

Бувають же такі жінки, ні шити, ні в’язати не вміють, і їжу готову купують, щоб розігріла і все, тому що час шкода витрачати на підготовку, адже бувають же?

Ось і Марина така була, Антоніна Федорівна відразу зрозуміла, і влаштувала їй своєрідну перевірку на кухні, а потім винесла свій вердикт.

– Ні, синку, така дружина нам не підходить, треба щоб дружина будинком займалася, часу на сім’ю не шкодувала, дітей б нapoджувала, а хіба твоя Марина на це піде …?

І Паша, як люблячий, вірний син, залишив Марину, і навіть з роботи звільнився, бо не міг він дивитися на неї, любив сильно, але проти мами не підеш, серце у неї xвope.

Марина дуже переживала, навіть в’язати навчилася і готувати, розшукала Пашу, а він уже з іншого до весілля готується.

Мама бачачи його муки, знайшла гідну заміну Марині, дочку своєї знайомої, умільці, так кулінаркa відміннa, правда двоє дітей у неї від першого шлюбу, але це ж не так страшно.

Зате відразу видно, дівчина господарська, дітей любить, а то, що освіта середня неповна, так це взагалі, чи не найголовніше в сімейному житті.

І, взагалі, не зрозумієш, що цим чоловікам треба.

То чи живіт повний, то чи дружина розумниця, та красуня, чомусь чоловік кинув дівчину рукодільницю, так кулінарку з двома дітьми.

Напевно, домашня їжа і шкарпетки власноруч пов’язані, це ще не секрет сімейного щастя.

facebook