fbpx
життєві історії
Робота у нього така – їздити по різних місцях і містах. От Богдан і завів собі в різних селах по жінці. А що йому? Є своя родина: дружина, дитина. Але є й безліч вільних жінок, яких теж потрібно ощасливити! Валя і виявилася однією з таких його жінок. На те, що він піде з сім’ї до неї, Валентина давно не сподівалася. Але вона вирішила: народжу тільки для себе, до того ж, вона вже не юна, буде їй дитинка-втіха. Богданові вона сказала, той не відмовляв її народжувати, довірившись словами жінки, що він ніякого відношення до дитинки мати не буде. На світ з’явився чарівний малюк. Ні слова не сказавши, Валентина подала в суд на відновлення батьківства і аліменти

Валентина виховує сина сама. А все тому, що свого часу зв’язалася з одруженим чоловіком, далекобійником. Робота у нього така – їздити по різних місцях і містах. От Богдан і завів собі в різних селах по жінці. А що йому? Є своя родина: дружина, дитина. Але є й безліч вільних жінок, яких теж потрібно ощасливити! Валя і виявилася однією з таких його жінок. На те, що він піде з сім’ї до неї, Валентина давно не сподівалася. Але вона вирішила: народжу тільки для себе, до того ж, вона вже не юна, буде їй дитинка-втіха.

Є своя родина: дружина, дитина. Але є й безліч вільних жінок, яких теж потрібно ощасливити!

Валентина виховує сина сама. А все тому, що свого часу зв’язалася з одруженим чоловіком, далекобійником. Робота у нього така – їздити по різних місцях і містах. От Богдан і завів собі в різних селах по жінці. А що йому?

Є своя родина: дружина, дитина. Але є й безліч вільних жінок, яких теж потрібно ощасливити! Валя і виявилася однією з таких його жінок. Скоро жінка дізналася, що чекає дитинку.

На те, що він піде з сім’ї до неї, жінка давно не сподівалася. Але Валентина вирішила: народжу тільки для себе, до того ж, вона вже не юна, буде їй дитинка-втіха.  Богданові вона сказала, той не відмовляв її народжувати, довірившись словами жінки, що він ніякого відношення до дитинки мати не буде.

Настав довгоочікуваний моменті на світ з’явився чарівний малюк. Мама є – і тато теж обов’язково повинен бути. Ні слова не сказавши, Валентина подала в суд на відновлення батьківства і аліменти.

Що спонукало її до такого вибору – знати лише їй. Зрозуміло, що самій важко ростити дитину. Але ти пішла на це сама, свідомо обравши таку дорогу. Можливо, Валя все ж сподівалася на те, що Богдан залишиться з нею.

Їй довелося багато пройти і чималі гроші витратити на всі судові справи. Ніхто їй не допомагав у цьму, адже батьків вже не було. а у сестри і брата – своє життя. їм не до не неї. Довелося брати кредит на досягнення своєї мети.

Звичайно ж, коли Богданова дружина дізналася таку новину, було все: скандал, розлучення. Валентина приїжджала до них додому, щоб показати дитину, лаялася, била вікна. Сусіди слідкували за всим тим, наче за серіалом. Та  хіба дружина винна, що вибрала такого чоловіка?

Але, як вона не старалася, у Валентини нічого не вийшло, з нею жити Богдан не став.

А буквально через кілька тижнів ще одна жінка з іншого села теж подала на Богдана на елементи. Такого повороту подій ніхто не очікував! Суд присудив платити обом жінкам. Дружина пробачити цієї подвійної зради не змогла.

Зараз Богдан виплачує аліменти всім трьом своїм дітям. Але жити він не став ні з однією з їхніх матерів. Більше того – знайшов собі заможну і успішну жінку і живе тепер з нею…

Таке життя: багато чоловіків зраджують своїм дружинам, деякі дружини зраджують своїм чоловікам. Але навіщо ж дітей всім робити? Тим паче, в наш час легко цього уникнути.

…А хлопчику Валентини вже півтора рочки, дуже гарне дитя. Валя – моя сусідка. Жінка мріє зустріти чоловіка, з яким будуватиме родину. Вона гарно шиє, заробляє цим на життя, плюс отримує гроші від Миколкиного батька. Історія з Богданом-аліментщиком ще не забулася, люди одразу в кількох селах досі її обговорюють.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook