fbpx
життєві історії
Валя довго не могла наважитись на знайомство свого кавалера з нами. Врятувало те, що у мами цього року був ювілей. Ми весь тиждень готувалися. Нам з мамою було цікаво дізнатися, хто ж зміг підкорити серце нашої скромної Валі. Ми чекали його приходу, коли в двері подзвонили. Ми всі втрьох кинулися до дверей, але відчинити попросили мене

Валя довго не могла наважитись на знайомство свого кавалера з нами. Врятувало те, що у мами цього року був ювілей. Ми весь тиждень готувалися. Нам з мамою було цікаво дізнатися, хто ж зміг підкорити серце нашої скромної Валі. Ми чекали його приходу, коли в двері подзвонили. Ми всі втрьох кинулися до дверей, але відчинити попросили мене.

З сестрою Валентиною у нас різниця у віці 8 років. Коли мені було 20, я вийшла заміж за Володю, йому було 22. Ми недовго зустрічалися, бо через декілька місяців я носила під серцем дитя. Було прийнято рішення відгуляти весілля. Як чоловік, Володя був ніякий, він не любив мене, це було видно, але в Ігорчику душі не чув.

Мене не влаштовувало його ставлення до мене, він не приділяв мені уваги, не робив ніяких подарунків, сюрпризів, холодно ставився до моїх прохань. Я ревнувала його до сина, адже для нього він робив все. Через це все ми почали лаятися…

Після цього наші відносини остаточно зруйнувалися… Володя не міг протистояти моєму натиску. Я зажадала розлучення, мені хотілося бути з чоловіком, який мене любить, а не просто проводить час. Ми розлучилися, але він часто приїжджав в гості до сина. Я жила в квартирі у мами, де проживала і сестра Валя. Я тоді й гадки не мала, що все так станеться.

Валя ніколи не славилася популярністю серед хлопців. Я ніколи раніше не помічала, щоб її хтось проводжав, дарував квіти, щоб вона збиралася на побачення. Вона була скромною, тихою, домашньою дівчиною. Все змінилося близько року тому. Ми з мамою стали помічати зміни в її поведінці, а 3 місяці тому вона зізналася, що у неї з’явився чоловік.

Ми зраділи! Сестрі було вже за двадцять, пора було б подумати про заміжжя і діток. Валя сказала, що хлопець старший за неї і був одружений, а ще, що від попереднього шлюбу у нього росте син, з яким від часто зустрічається.

Ми стали її підбадьорювати, говорити, що нічого поганого в цьому немає, навпаки добре, дорослий чоловік, заможний, а дитина не перешкода. Вона все одно була сумною, завжди з небажанням говорила про свого хлопця.

Ми ж хотіли випитати більше інформації про потенційного зятя, тому попросили запросити його на день народження мами, щоб познайомитися. Валя знехотя погодилася.

Настав цей знаменний день. Ми з мамою весь тиждень готувалися, нам було цікаво дізнатися, хто ж зміг підкорити серце нашої Валі. Ми чекали його приходу, коли в двері подзвонили. Ми всі втрьох кинулися до дверей, але я встигла першою.

На порозі стояв Володя, я здивувалася, він не говорив, що прийде до сина. Я хотіла його вже прогнати, коли Валя сказала, що це і є її хлопець. В кімнаті була мовчанка. Ми з мамою стояли і не могли поворухнутися.

Обстановку розрядив мій син, який побачив тата. Володя вручив мамі квіти і подарунок, ми пройшли за стіл. Весь вечір ми сиділи як на голках, розмова не клеїлася, ми були в ступорі. Володя відчував напругу, тому через пару годин пішов, пославшись на роботу. Ми накинулися з розпитуваннями на Валю. Вона, крізь ридання сказала, що вони з Володею ходили в один фітнес клуб, часто перетиналися, а потім спілкування перейшло в щось більше, і вона зрозуміла, що закохалася.

Володя зробив перший крок, запропонував зустрічатися. Ось уже рік, як вони пара, але не подавали виду, коли перетиналися у нас вдома. В мене забракло слів… Валя розуміла, що ми так поставимося, тому мовчала. Залишок вечора ми провели кожна у своїй кімнаті зі своїми думками. Пройшов місяць, Валя так і зустрічається з Володимиром, тільки тепер вони не ховаються.

Син радий частим візитам тата, мама лояльно ставиться до вибору Валі, а я не можу на них дивитися. Я стала часто свaритися з сестрою, намагаюся їй пояснити, що Володя не той чоловік, який їй потрібний.

Намагалася вмовити Володю закінчити ці відносини, але він мене не слухає. Не уявляю, як поставиться син, коли дізнається, що тато одружується на тітці. Що подумають родичі, сусіди? Ніхто крім мене не розцінює цю ситуацію серйозно, ніхто не хоче слухати мою думка. Але я впевнена, що цей союз не приведе ні до чого хорошого, як колись і мій.

як достукатися до сестри? Так не хочу щоб її доля була схожою на мою…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook