fbpx
життєві історії
– Вам що, цього мoнстра для дитини шкода? Урoд якийсь! Очей немає, вух немає, а Катя так добре грає! – сказала мама дівчинки. – Катя, кинь негайно! Бачиш, ця жадібна тітка хоче забрати свою меpзенну іграшку!

– Вам що, цього мoнстра для дитини шкода? Урoд якийсь! Очей немає, вух немає, а Катя так добре грає! – сказала мама дівчинки. – Катя, кинь негайно! Бачиш, ця жадібна тітка хоче забрати свою меpзенну іграшку!

А ви знаєте, що до нового року залишилося … Два з лишком місяці.

До цього свята я завжди намагаюся готуватися трохи заздалегідь. Ні, не закуповуватися подарунками, ще буде час і передноворічні розпродажі. За матеріалами

Я починаю в’язати.

Ось уже років 7 поспіль я в’яжу символіку наступаючого року у вигляді маленьких іграшок, маленьких сувенірчиків. Це моя новорічна традиція.

Друзі з нетерпінням чекають цей маленький презент – напевно, все таки щось є в ручній творчості. Тому роботи багато, порадувати хочеться кожному.

Наступний рік – рік щура, і у мене з під гачка рівними рядами стали наpoджуватися мишенята різних мастей.

У цього заняття є один «мінус» – я починаю в’язати в будь-яку вільну хвилину і практично скрізь.

Якщо в музикалку дочка у мене вже ходить самостійно, то на заняття шахами ми їдемо мало не в інший кінець міста. І в ці дві години я чинно сиджу в коридорі і займаюся своїми справами. Батьків завжди багато – хто в телефоні, хто читає, хто ще щось. І іноді приходять з дітьми.

У перерві дочка прийшла попити і запитала, як у мене справи. Я їй показала іграшку, сказала, що цю ми подаруємо Дані, залишилося тільки вуха зв’язати і морду оформити. Дочка покрутила, схвалила, поклала і втекла. Я не встигла скласти все в пакет, прибігла дівчинка років п’яти, схопила мишу і втекла до своєї мами.

Мати дівчинки захоплено базікала по телефону, на все це вона не звернула уваги. Я вибачилася і попросила, щоб її дочка віддала мені мою річ. З незадоволеним обличчям вона закінчила розмову по телефону, подивилася на іграшку і видала:

– Вам що, цього монстра для дитини шкода? Урoд якийсь! Очей немає, вух немає, а Катя так добре грає!

Мені все одно, чим займається ваша дитина. Взагалі-то, це ручна робота, та, не варто космічних грошей, але свою працю я ціную. І я просто хочу, щоб мої речі були у мене.

– Ну і що! Для своєї дитини в’яжеш, а не подумала, що моя теж хоче? Могла б просто віддати і все, чого скaндал розводити?

Читайте також:ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ З 28 ЖОВТНЯ ПО 3 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ ПО КАРТАХ ТАРО КAЗAНОВИ ОБІЦЯЄ ОЧІКУВАННЯ “ВРОЖАЮ” СКОРПІОНАМ, ПОВНУ ГАРМОНІЮ В СІМ’Ї ТЕЛЬЦЯМ І ПЛOТCЬКІ НАСOЛОДИ ЛEВАМ

Якщо хочете таку – можу пов’язати на замовлення. Коштувати вона буде200 гривень. А зараз я просто хочу забрати те, що належить мені. Зрештою, вона схопила без дозволу, а там могла бути голка. (Казки, звичайно. Ніколи з собою не ношу нічого, крім гачка)

– Катя, кинь негайно! Бачиш, ця жадібна тітка хоче забрати свою меpзенну іграшку!

Мишу я забрала, закінчувала заняття я під злісні погляди матусі.

Цікаво, а в який момент жінка з дитиною (двома, трьома, п’ятьма) вирішує, що весь світ їй щось винен, і при чому в цій історії тут я?