fbpx
гороскоп
Вам в цей день не позаздриш: Молодик може принести чималий клопіт цим знакам Зодіаку. Всі плани підуть шкереберть

Вам в цей день не позаздриш: Молодик може принести чималий клопіт цим знакам Зодіаку. Всі плани підуть шкереберть

Молодик 28 липня 2022 року не всім дарує радість. Цим двом знакам не пощастило. Та пам’ятайте все у ваших руках, все можна змінити.

За словами астрологів, до “чорного” списку потрапили Леви та Риби. Вам потрібно бути вкрай пильними, щоб не потрапити в халепу з головою. Це стосується як фінансів, так і особистого життя.

Лев

Вже самий ранок покаже вам, що не все так просто. буде валитися все з рук. Усі навколо намагатимуться дати Левам поради, зовсім недоречні в ситуації, що тільки все загострить. Можливі конфлікти з родичами та непорозуміння на роботі. Одне не так сказане у колективі слово може мати дуже погані наслідки. Також через неуважність Леви можуть припуститися помилки, яка призведе до “пустого гаманця”.

Риби

Рибам варто очікувати непорозуміння або ж навіть й суперечки з ріднею – уродженці знаку не схильні дослухатися до інших і не вміють шукати компроміси. Це може піти м не на користь та призвести до конфліктів із колегами на роботі та в сім’ї.

Важливих зустрічей у цей день краще не планувати, нічого доброго з цього не вийде. Неприємності, які стануться зранку, змінять курс дня – їх плани будуть знищені. Також можливі фінансові проблеми. Риби будуть мати великий шанс втратити чималу суму грошей. Зорі радять вже почати заощаджувати.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua