fbpx
життєві історії
Варшава не може не радувати. Багато мінусів, але позитиву більше. Ми вже багато роздивилися й відчули за 8 місяців життя. В укладі життя кардинально нічого не змінилося. Тут я стала регулярно снідати, що рідко виходило у мене в Києві, вихідні присвячую відпочинку та особистим справам, дитіні – що теж дивно. Мене тішить доступність європейських брендів, за якими ми раніше їздили на шопінг до Європи

Варшава не може не радувати. Багато мінусів, але позитиву більше. Ми вже багато роздивилися й відчули за 8 місяців життя.

Переїхали з Бучі, де щойно вселилися в нову квартиру, маючи роботу та мільйон ідей щодо створення власного бізнесу.

Та склалося інакше. Переїзд до Польщі став вимушеною мірою, хоча раніше ми дійсно вважали, що було б цікаво пожити в Європі, попрацювати там…

Спочатку ми пометалися по Україні, але кругом виявилося важко осісти. І вирішили ризикнути – податися таки у Варшаву.

Адаптація пройшла легше, ніж ми очікували. Причин багато – схожість мов, менталітет людей, близькість до України та й міняти одну столицю на іншу – не складно.

В укладі життя кардинально нічого не змінилося. Тут ми з сестрою вже почали займатись своїм невеликим бізнесом – відкрили інтернет-магазин хенд-мейд аксесуарів. Паралельно я навчаюсь, сестра знімає рекламні ролики.

Щоправда, ритм життя тут розміреніший. Люди нікуди не поспішають, виглядають щасливішими, і ти переймаєш у них це. Тут я стала регулярно снідати, що рідко виходило у мене в Києві, вихідні присвячую відпочинку та особистим справам, дитіні – що теж дивно.

Звичайно, ми шалено сумуємо за рідними, друзями та своєю кішкою, залишеною під опікою мами. Але повторюся, відстань – невелика, тому ми іноді буваємо у Києві. Мені навіть здається, що з Польщі я почала більше спілкуватися з батьками та подругами, є обов’язкова справа ввечері – зателефонувати додому, дізнатися, чи все добре.

У Києві не завжди вдавалося знайти хвилину для спілкування. Нині відстань зближує.

Також мене тішить доступність європейських брендів, за якими ми раніше їздили на шопінг до Європи. А зараз все поряд – Ikea, H&M, Sephora, Starbucks. До цих пір радію, як дитина, коли п’ю вранці каву в Starbucks.

Ну й дитині подобається, вже польською розмовляє майже вільно!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page