fbpx
життєві історії
Варто йому було почути, що я чекаю дитинку, як Артем відразу зник. Я народила доньку і скоро від спільних знайомих дізналася, що він одружився. Якось на форумі молодих мам я випадково познайомилася з жінкою, вона недавно народила синочка і шукала відповіді на безліч питань. Я ділилася своїм досвідом, давала поради, потім вона запропонувала додати мене в друзі в соцмережі

Зустрічалася я з хлопцем, планували одружитися, але варто йому було почути, що я чекаю дитинку, як Артем відразу зник. Потім подзвонив, сказав, щоб я на нього не розраховувала, що він ще не готовий до сімейного життя, а тим більше до батьківства.

Що ж, ні – так ні.

Я народила доньку і скоро від спільних знайомих дізналася, що він одружився. Було дуже прикро, але я не стала подавати на аліменти, щоб не принижуватися, адже Артем жодного разу не поцікавився ні мною, ні дитиною.

Якось на форумі молодих мам я випадково познайомилася з жінкою, вона недавно народила синочка і шукала відповіді на безліч питань. Я ділилася своїм досвідом, давала поради, потім вона запропонувала додати мене в друзі в соцмережі.

Ми продовжували спілкуватися, навіть іноді зустрічалися в парку, гуляли з дітьми, розмовляли. Вона скаржилася на чоловіка, що він зовсім не допомагає, не цікавиться дитиною, я розповідала їй про себе, що заміжньою не була, виховую дитину сама. Ми ще сміялися з приводу, кому з нас більше пощастило. Я була дуже задоволена, що у мене несподівано з’явилася подруга, з якою можна було про все поговорити.

Але ось на її сторінці з’явилася фотографія мого колишнього хлопця Артема з нею і дитиною, Тома підписала світлину:  «Наша маленька сім’я».

Сказати, що я була здивована – це нічолго не сказати! Виходить, що батько моєї дитини – це Тамарин чоловік!

І ось тепер я просто не знаю, що робити. Сказати їй правду чи ні? Я не хочу зробити її нещасною, але і зникнути раптово, нічого їй не пояснивши, я теж не можу. Порадьте, будь ласка, як мені повести себе?

Автор: Таїсія

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page