fbpx

Варто відкласти на “чорний день”: великий фінансовий Гороскоп на тиждень з 27 березня по 2 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Кому усміхнеться удача, а хто буде рахувати “копійки”

Варто відкласти на “чорний день”: великий фінансовий Гороскоп на тиждень з 27 березня по 2 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Кому усміхнеться удача, а хто буде рахувати “копійки”

Фінансовий гороскоп на тиждень з 27 березня по 2 квітня 2023 року для всіх знаків зодіаку (Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби)

Щотижневий фінансовий гороскоп на 27 березня – 2 квітня 2023 року для всіх знаків зодіаку чітко вказує, чого чекати в найближчі дні. Подивіться і не дивуйтеся.

Щотижневий фінансовий гороскоп дійсний лише з 27 березня по 2 квітня 2023 року.

Тижневий фінансовий гороскоп для Овна (21 березня – 19 квітня)

Овен потрапить у великі неприємності. І все це через його легковажність і недбале ставлення до грошей. Щоб вирішити це питання, знадобляться роки. Якщо можете, цього тижня відкладіть важливі фінансові рішення.

Тижневий фінансовий гороскоп для Тельців (20.04 – 20.05)

Наприкінці тижня ви виявите, що вам потрібно набагато більше грошей, ніж ви спочатку припускали. На щастя, ви можете розраховувати на фінансову підтримку своїх близьких. Без них він був би дуже крихким.

Тижневий фінансовий гороскоп для Близнюків (21 травня – 20 червня)

Близнюків чекають великі витрати. Ви постараєтеся порадувати близьких і компенсувати свою відсутність. Не дивуйтеся, якщо ваша родина віддасть перевагу проводити більше часу з вами замість дорогих подарунків.

Тижневий фінансовий гороскоп для Рака (21 червня-22 липня)

Раку дістанеться непогана сума, яку він витратить на власні задоволення. Не відчувайте про це докорів сумління. Якщо у вас вже запланована відпустка, подумайте, що ще потрібно купити в дорогу.

Тижневий фінансовий гороскоп для Лева (23 липня – 22 серпня)

Лев буде здивований станом свого рахунку, за його розрахунками баланс повинен бути іншим. Подивіться ще раз на свої витрати. Може виявитися, що вигідна покупка в акції була зовсім не такою вже й вигідною.

Тижневий фінансовий гороскоп для Діви (23/08-22/09)

Діва живе моментом і цього тижня витратить весь святковий бюджет. На жаль, в кінці тижня ви вирішите, що емоційний шопінг – не найкраща ідея. На щастя, половину товарів можна повернути в магазин.

Тижневий фінансовий гороскоп для Терезів (23/09 – 22/10)

Терези не будуть економити на своїх близьких і цього тижня почнуть готуватися до свят. Друга половина тижня буде велика ймовірність того, що ви загубите гаманець чи певну суму. Бережіть себе!

Фінансовий гороскоп на тиждень для Скорпіона (23/10 – 21/11)

На Скорпіона чекають великі і несподівані витрати. Певна подія призведе до серйозних наслідків, які позначаться на сімейному бюджеті. По можливості намагайтеся відкладати невеликі суми на чорний день.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Стрільців (22/11 – 21/12)

Стрілець буде озлоблений, тому що виявиться, що він не може дозволити собі поїздку з друзями. Пам’ятайте, що на цьому тижні фортуна прихильна до вас. Не відмовляйтеся від своїх планів, ще не все втрачено.

Тижневий фінансовий гороскоп для Козерога (22/12 – 19/01)

Козеріг злиться на своїх близьких, тому що у нього є сильне відчуття, що вони ставляться до нього як до банкомату. Встановити межі. Ви не зобов’язані вічно виконувати примхи інших. Ви також на щось заслуговуєте в житті.

Тижневий фінансовий гороскоп для Водоліїв (20 січня – 18 лютого)

Водолій цей тиждень пройде без особливих проблем. Він не втрачає і не отримує. Поточні витрати будуть не вище звичайних. Це дозволить зосередитися на духовному розвитку.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Риб (19/02 – 20/03)

Весь тиждень Риби рахуватимуть гроші. На жаль, це не зробить їх раптово багатшими. Якщо ви відкладали копійки, настав час їх порахувати. Всупереч видимості, ви зібрали чималу суму. Саме вчасно для задоволення вихідних.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page