fbpx
життєві історії
-Ваша дружина пoмеpла. Порібно терміново приїхати в лікарню і забрати немовля. – Максим був в ступорі від почутого, він взяв відгул на роботі і відправився в ту саму лікарню, щоб дізнатися всі подробиці

Настав звичайний нічим не примітний ранок, Максим прокинувся, налив чашечку кави, включив новини по телевізору і став збиратися на роботу. І тут пролунав дзвінок, який змінив йому все подальше життя-зателефонували з лікарні і повідомили про те, що його дружини не стало і їх дитину потрібно терміново забрати. Максим був в ступорі від почутого, він взяв відгул на роботі і відправився в ту саму лікарню, щоб дізнатися всі подробиці. За матеріалами

Максим одружився з Ольгою 8 років тому. І все у них начебто було добре, але в один день чоловік повертається додому з роботи, а там записка від дружини: «Вибач, але я від тебе йду! Будь щасливий!”

Максим півроку шукав кохану: він перебрав усіх знайомих і родичів, але дружини ніде не було. А батьки жінки спочатку не захотіли з ним розмовляти, а потім сказали, що у неї з’явився інший чоловік і щоб він перестав її шукати.

Читайте також:РОЗДИВЛЯЮЧИСЬ ФОТОГРАФІЇ ПРЕТЕНДЕНТІВ, МИ РАДИЛИ КАТІ НЕ ЗВ’ЯЗУВАТИСЯ З АНАТОЛІЄМ, У ЯКОГО «НЕВЕЛИКИЙ СТАБІЛЬНИЙ ДОХІД», ТАКОЖ ВВАЖАЛИ, ЩО І ДМИТРО НЕ ГОДИТЬСЯ. – А ЦЕЙ? – ЗАПИТАЛА КАТЯ. МЕНЕ НІБИ ОБШПAРИЛИ ОКРOПОМ. З БАРВИСТОЇ ФОТОГРАФІЇ НА МЕНЕ ДИВИВСЯ МІЙ ЧОЛОВІК. Я ЗАКРИЛА ОЧІ І ВІДКРИЛА ЇХ ЗНОВУ В НАДІЇ, ЩО КАРТИНКА ЗМІНИТЬСЯ. ЧOРТ! ЧOРТ! ЧOРТ! ВСЕ ПО-СТАРОМУ. ЦЕ ВІН! ГОСПОДИ, НЕ МОЖЕ БУТИ! 

Максим приїжджає в лікарню, там він бачить Галину (сестру Ольги), а поруч з нею знаходиться маленька дівчинка, як “дві краплі води», що нагадує його Ольгу. Коли всі питання в медичній установі вирішені, колишні родичі виходять на вулицю, щоб все обговорити. Вони зайшли до найближчого кафе, адже дитина давно не їла, а самі за чашкою кави обговорюють все, що відбувається. Як надалі виявилося:

Максим є батьком цієї дівчинки, Ольга пішла від нього будучи вaгiтною. Як пояснила це вона Галині, вона пішла від нього тому, що він не був готовий стати батьком, він нічого не помічав крім своєї роботи. Так як вони офіційно не розлучилися, то дівчинку записали на чоловіка. Ольга всі ці роки продовжувала любити Максима, у неї більше не було жодних стосунків з чоловіками.

Галина забрала дівчинку собі і попросила обміркувати все, що відбулося. Якщо він не захоче брати участі в житті своєї доньки, то нехай напише відмову від батьківських прав і вона сама візьме опіку над дівчинкою.

Зваживши все, Максим зрозумів, що Ольга була права, він дійсно жив самою роботою, він став спілкуватися зі своєю дочкою і незабаром забрав її жити до себе. Галина в усьому допомагала Максиму і своєї племінниці.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел