fbpx
гороскоп
Важке зіткнення з реальністю: тижневий гороскоп на 5-11 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку містить певне застереження. Варто взяти до уваги поради астрологів!

Багато розчарувань цього тижня. Астрологи: “Відро холодної води на голову”

Тижневий гороскоп на 5-11 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку містить певне застереження. Варто взяти до уваги поради астрологів.

Багато знаків зодіаку сильно відчують на собі вплив майбутнього повного місяця в Близнюках. На нас чекає не легке зіткнення з реальністю. Подивіться, до чого ми повинні підготуватися.

Повний місяць 8 грудня 2022 року може виявитися для нас непростим часом. Деякі виявлять, що жили в ілюзіях і не змогли правильно оцінити свою ситуацію. Протягом 2022 року нам доведеться вчитися на своїх помилках, а також підбивати підсумки власних досягнень.

Ймовірно, у першій половині тижня домінуватимуть надії, радісні очікування та ентузіазм, потім переважатимуть серйозність, роздуми та розчарування. Багато хто отримає відро холодної води на голову, – розповідає астроекспертка.

Багато розчарувань цього тижня. Астрологи: “Відро холодної води на голову”

Що нас чекає найближчими днями? Ось поради астрологів:

1. Змініть операційну стратегію

Підготовка балансу за минулі місяці дозволить нам усвідомити, що цього року ми ставимо занадто високі очікування. Вони не могли здійснитися, тому що ми переоцінювали власні можливості або чекали від когось чогось неможливого.

Тепер ми побачимо багато речей в іншому світлі і зрозуміємо, що наші припущення були помилковими. Від нас залежить, як ми на це відреагуємо – для одних це може означати величезне розчарування, а для інших лише зміну точки зору. Астрологи радять насолоджуватися досягнутим прогресом і підлаштовувати під них нову стратегію.

2. Утримайтеся від інвестицій

Цей тиждень викличе сильну потребу в змаганнях у багатьох знаків Зодіаку. Багато хто піде на нервові дії, щоб боротися за своє, але замість досягнення мети – втратить все. Хоча він і намагатиметься щось зробити з повною віддачею, ефекту це не принесе.

Майбутній повний місяць вимагає від нас гнучкості. Ми не повинні дотримуватись жорстких припущень, забути образи чи зациклюватися на минулому. Будьте відкритими.

3. Будьте природними

Кращим рішенням цього тижня буде діяти спокійно і невимушено. У стосунках з іншими ми повинні віддавати себе якомога більше. Якщо ми використовуємо всі свої ресурси, це принесе нам болісне розчарування – ми втомимося, але наші очікування зовсім не виправдаються.

Не переборщіть. Несприятливий час, щоб дотягнутися до зірок і будувати довгострокові плани. Краще зосередитися на тому, що відбувається тут і зараз. У стосунках із близькими зараз варто подбати про найпростіше – усмішку, підтримку та приємну розмову. Це дозволить уникнути суперечок і непотрібних напружень.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page