Важкий час, відчуття безвиході, страху, проблеми зі сном: які наслідки віщує для України остання Суперповня 2022 року, що відбулась минулої ночі

Важкий час, відчуття безвиході, страху, проблеми зі сном: які наслідки віщує для України остання Суперповня 2022 року, що відбулась минулої ночі.

Минулої ночі, о 1:36 за Грінвічем у небі відбувся дуже потужний повний місяць. Згідно з таблицею астронома Еспенака, ця повня стала останнім суперповняком у 2022 році. Про це повідомляє астролог Валентина Віттрок у Facebook.

За її словами, цього разу становище планет і зірок формувало великий космічний хрест, що саме по собі не дуже добре (Уран, північний місячний вузол і Марс формують квадрат до Сатурна/Луна, до сонця у Леві, а також опозицію до прозерпини у Скорпіоні).

При цьому планета війни — Марс — все ще перебуває у поєднанні з Ураном і також з’єднується із “чорною” зіркою Алголь (медуза без голови), що значить зіткнення з жорстокістю, розгул темних низьких астральних енергій.

У карті повного місяця Плутон потрапляє в будинок екстремальних ситуацій та важкого відходу у вічність, тобто плюс мінус три дні навколо повного місяця маємо дуже активний/агресивний час.

“Психологічно — це важкий час, відчуття безвиході, страху, проблеми зі сном… впадання в крайнощі, потужний емоційний дисбаланс. Слід пам’ятати, що в серпні цього року сформувалося так зване вогняне покарання… сама природа буде реагувати штормами, руйнуваннями та пожежами”, — пише астролог.

За прогнозами Валентини Віттрок, у суспільстві буде дуже багато нетерпимості, різних випадків…

Також загострюється ясновидіння — це пов’язано з транзитом Місяця по Водолію. Зв’язок Місяця з Сатурном може несподівано відкрити новий стратегічний план, рішення, яке виношувалося місяцями, може несподівано вимальовуватися у повній картині — як таблиця Менделєєва прийшла до нього уві сні.

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua