fbpx
гороскоп
Важливі Таро-підказки понеділка! Гороскоп на сьогодні, понеділок, 21 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку. Беріть і користуйтеся задля досягнення успіху

Важливі Таро-підказки понеділка! Гороскоп на сьогодні, понеділок, 21 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків Зодіаку. Отже, сьогоднішній день для нас буде таким.

Овен – Королева Жезлів

На карті зображена сильна та артистична жінка, яка знає, чого хоче, та вміє досягати мети. Маска вказує на те, що вона не поспішає ділитися своїми почуттями та переживаннями з оточуючими, а полум’я за її спиною – символ невгасаючого прагнення до досягнення мети та до досконалості.

Сьогодні Таро рекомендують вам сміливо діяти, виявляючи такт, дипломатію та тонкий підхід. Але найважливіше – відгукніться на поклик серця.

Якщо у вас є мрія, не відмовляйтеся від неї, навіть якщо розум каже, що їй не судилося здійснитися, спробуйте!

Телець – Король Кубків

Ця карта – про вміле поєднання можливостей душі та розуму. Чоловік, зображений на карті, наполовину занурений у воду. Вода символізує підсвідомість, інтуїцію, внутрішній голос, шосте почуття. Людина, що виходить з води, вказує на те, що у своїй діяльності вам необхідно використовувати знання, почерпнуте з цих глибин.

Але зверніть увагу: король дивиться на порожню чашу, даючи зрозуміти, що для досягнення мети недостатньо одних міркувань – потрібні реальні дії! Всесвіт за вас, тому дійте.

Близнюки – Королева Кубків

Ця карта символізує тотальне занурення у глибини почуттів та емоцій. Цього дня ви керуватиметеся почуттям, а не розумом. Прекрасні переживання, ціла гама відчуттів, занурення у внутрішній світ, медитативний стан.

Можливо, цьому сприятиме відпочинок на природі, біля води. Але яким би не був чудовим цей стан, Таро попереджають про небезпеку ігнорування раціонального розуму. У всьому потрібна золота середина, зокрема й у цьому питанні.

Рак – Лицар Кубків

Ця карта багато в чому нагадує попередню, але, на відміну від Королеви, Лицар вважає за краще жити не в глибинах, а ближче до поверхні. Йдеться тут про почуття, і лише про почуття. Мета існування цього чоловіка – кохання. Але не так любов до однієї жінки (він не однолюб), скільки перебування в цьому блаженному стані.

Предмет кохання може змінюватися, але почуття залишається незмінним. Сьогодні і ви ризикуєте потрапити в цю безодню.

Лев – Четвірка Мечів

Назва цієї прекрасної карти – “Спокій посеред битви”. На ній зображено Лицар, який ліг відпочити, попередньо надійно сховавши свій меч. Йдеться тут передусім про відпочинок розуму – саме його символізує масть Мечів.

Таро рекомендують вам використовувати день, щоб побути насамоті.

Діва – П’ятірка Монет

Ця карта може свідчити про матеріальні труднощі.Тепер ви змушені відмовляти собі у якихось насолодах. Якщо це так, слід просто провести “аудит” коштів, виявити, де ви припустилися помилки, і просто надалі її не робити. А гроші – справа наживна.

Додаткові значення карти – духовний спад, жалість до себе чи необхідність надати матеріальну допомогу.

Терези – Вищий Суд

Це одна із найсильніших карт колоди. Вона символізує глобальну трансформацію, перехід новий рівень. Фігури жінок, зображені на ній, пройшовши вогняне очищення, піднімаються вгору до вищих сфер. У цьому вогні згоряє їхня людська природа і народжується духовне тіло.

У контексті передбачення на день карта обіцяє “квантовий стрибок” із вашого нинішнього становища до нового. Зміни можуть бути досить швидкими, але знайте, що ви на правильному шляху.

Скорпіон – Сімка Монет

Вам випала чудова карта, яка символізує очікування. На ній зображена жінка, яка прийшла до дерева, що плодоносить. Вона чекає, коли плоди остаточно дозріють. Карта “багатошарова”.

По-перше, вона означає, що сьогодні ви можете бути незадоволені результатами своєї праці. По-друге, вона вказує на необхідність терпіння – урожай неодмінно буде, просто потерпіть небагато. По-третє, вона говорить про те, що процес, який ви колись запустили, досяг тієї стадії, коли втручання ззовні вже не потрібне.

Стрілець – Віра

На карті зображено збірний образ духовного вчителя. Під ним може матися на увазі будь-хто: від Папи Римського – до звичайного священика або ченця. Сьогодні день може бути присвячений питанням віри як такої. Подумайте, чому ви стали учасником тієї чи іншої релігійної громади, що вам це дає?

Натхнення, сенс існування, безліч однодумців, особистісне зростання, містичний досвід? Або відчуття захищеності всередині свого затишного “кокона”, гарантії, комфорт та зневаги до “інших”?

Козеріг – Шістка Жезлів

Це карта переможця! Воїн, зображений на ній, здобув перемогу і ось – мить його тріумфу настала. захоплений натовп звів його на п’єдестал, звідки він вимовляє свою переможну промову.

Сьогодні ви можете досягти успіху там, де не очікували. Можливе просування кар’єрними сходами, шана, повага, а також надбавка до зарплати. Перемога може чекати на вас і на інших “фронтах”, включаючи особистий.

Таро застерігають тільки від одного: нехай ваша впевненість у собі не переростає у жорсткість і навіть жорстокість, а радість від перемоги – на зарозумілість.

Водолій – Жриця

Це наймістичніша карта колоди. На ній зображено жінку в стані глибокої медитації, трансу. У її руках – магічна кришталева куля ясновидіння, над головою – місяць, що виливає силу і світло.

Те, що Жриця повернута спиною до двох колон, говорить про відмову від понять двоїстості, від сприйняття світу в категоріях добра та зла, чорного та білого.

Цей день може бути пов’язаний із осяяннями, зі знаходженням миттєвих відповідей на важливі питання не за допомогою аналітичного розуму, а інтуїції та внутрішнього знання. Сьогодні Всесвіт пошле вам потрібні рішення.

Риби – Туз Монет

Вам випала чудова картка! Вона означає допомогу Неба у ваших починаннях, насамперед, пов’язаних із матеріальними речами – бізнес-проектами, будівництвом, здоровим способом життя, тренуваннями тощо.

Сьогодні у вас може з’явитися можливість реалізувати свою мрію, якою б зухвалою вона не була. Миттєво всі перешкоди зникнуть, і всі двері виявляться відчиненими. Звичайно, це не означає, що перемога дістанеться вам без зусиль. Але  старання будуть винагороджені!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.