fbpx
Політика
“Важливо, щоб не програла вся Україна”: останнім часом Яценюк робить похмурі прогнози щодо майбутнього країни. Він пояснив, як вплине пандемія коронавируса на відносини України і Росії: які кроки щодо України може зробити президент Росії найближчим часом.

Екс-глава українського уряду Арсеній Яценюк пояснив, які кроки щодо України може зробити президент Росії Володимир Путін найближчим часом.

Український політик тезисно озвучив власну точку зору, з якою можна ознайомитися на його сторінці в Facebook.

“Путін завжди вирішує внутрішні проблеми за рахунок зовнішнього чинника. Не виключаю, що він піде по кальці 2014 року.

Україна призначена Путіним ворогом. Тому він буде затягувати нас в нові Мінські процеси, в нове розведення сил, в якісь тристоронні, двадцятисторонні групи. Він знову затягуватиме в різного роду пастки для того, щоб змобілізувати російську частину проти України. Щоб показати ворога. І щоб підривати Україну зсередини. Йому потрібна тільки слабка Україна. Він буде слабнути, значить, йому треба, щоб Україна була слабша.

Якщо продовжувати розмови з Росією в нинішньому форматі, це завершиться реалізацією російського плану по відношенню до України – подальшим розпадом української держави. Прийшов час зупинитися, – пояснив Арсеній Яценюк.

А недавно політик зазначив, що всій Україні, включаючи її політичну еліту, кинуто серйозний виклик, і тут вже справа не в банальному хайпі. Те, що сталося – а саме коронавірусна інфекція, яка охопила світ, – стало ключовим викликом для президента України і його соратників. Крім небезпеки для здоров’я громадян, це загрожує великою економічною кризою, а також кризою системи охорони здоров’я країни.

Також колишній глава уряду зазначив, що необхідно дати адекватну відповідь проблемі, яка постала перд країною. Якщо цього не зробити, то коронавірус разом з економічними проблемами обернеться крахом політичної системи країни.

У нинішніх умовах Яценюк вважає подібне неприпустимим. Політична еліта України в цій ситуації повинна згуртуватися, адже в даному випадку неважливо, чи виграє опозиція. Важливо, щоб не програла вся Україна. Останнім часом Яценюк регулярно робить похмурі прогнози щодо майбутнього країни.

Автор: Казимир Кондратьєв, “Акценти”.

Фото – Ліга.нет.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page