fbpx
Події
Вбив і кинув під ноги волонтеру: на Київщині чоловік замордував собаку

У селі Іванковичі Київської області чоловік вбив собаку, а його тіло кинув під ноги жінці, яка тривалий час ним опікувалася.

Про це повідомляє ТСН.

За словами жительки села Тетяни Данильченко, чоловік, який вбив пса, неодноразово звинувачувався у завданні шкоди тваринам.

“Я благала: відпустіть, що ви робите? А він уже коли його добив – кинув до мене під ноги. Ще влітку, коли я намагалася з ним розмовляти спокійно, як з людиною – він каже, вони ж брудні, розносять заразу, вони на мене гавкають”, – розповіла жінка.

У поліції пояснили, що справу відкрити не можуть, бо за законом для цього потрібна заява власника тварини.

Як зазначив прес-секретар обласної поліції Микола Жукович, чоловік, який вбив собаку, зазначив, що тварина на нього напала.

“З пояснень цього чоловіка – він виходить на прогулянки зі своїми собаками, і ці нічийні нападають на нього. Він одтягував за ноги собаку цю, яка напала і на нього. Показував шрам. І ударив її об паркан. Розповідає, що він не хотів убивати, сказав, що у нього теж є собаки. Ми не відкривали ніяких кримінальних проваджень, тому що апріорі собака нічийна”, – розповів він.

Зазначається, що  подібні випадки в селі непоодинокі.

Раніше вбитих тварин знаходили в каналізації чи на вулиці з рваними ранами. А в 2016 році зооволонтери стали свідками того, як один із місцевих жителів спускав на безпритульного пса свого бійцівського собаку.

Читайте також: Через недбалість лікаря-анестезіолога в лікарні на Львівщині помер хлопчик

Джерело

facebook