fbpx

Вбuвство – це не вiнки: “Обозреватель” написав відкритий лист до Саакашвілі

“Пане колишній президенте!

Журналісти «Обозревателя» з великою цікавістю ознайомилися з вашим останнім статусом на ФБ, в якому приписуєте нашому незалежному виданню кураторство так званої групи Кононенка-Грановського, нагадаємо, – ваших учорашніх колег по владі.

Ми розуміємо, що вивело з себе колишнього президента Грузії: ви ж постійно розповідаєте, що грузинська феміда переслідує вас за два піджаки і один вінок на могилу Гавела. Але українські читачі повинні знати правду, а тому «Обозреватель» опублікував матеріали кримінальних справ, а також коментарі прокуратури цієї країни. У цих документах йдеться аж ніяк не про вінки, а:

– про вбивство Сандро Гіргвліані;

– про розтрату державних коштів з фонду Спецслужби держохорони Грузії на особисті потреби в особливо великих розмірах – на суму 9 млн грузинських ларі. Тільки на ботокс і епіляцію витрачено 900 тис. ларі;

– про побиття депутата грузинського парламенту Валерія Гелашвілі;

– про захоплення і відлучення телекомпанії «Імеді», яка в критичній формі висвітлювала діяльність режиму Саакашвілі, а також іншого бізнесу у бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі і його сім’ї, що призвело до масових протестів у Грузії.

А щоб читач міг сам скласти неупереджену думку щодо політичної складової в цих справах, наші кореспонденти відвідали Грузію, поспілкувавшись із відомими свідками вашого правління. Про результати цих багатогодинних зустрічей можна прочитати тут:

Георгій Хаїндрава: Саакашвілі – політичний блазень! Може принести українському народові нещастя і проблеми

Саакашвілі сидить на кокаїні! – Хаїндрава

Режим Саакашвілі був жорсткий і авторитарний – Мусхелішвілі

Мусхелішвілі: багато реформ Саакашвілі-Бендукідзе досі болісно позначаються на Грузії

Закарія Куцнашвілі: Саакашвілі створив елітарну корупцію в Грузії

Закарія Куцнашвілі: Саакашвілі – обманщик і авантюрист міжнародного рівня

Саакашвілі помилував вбивць Гиргвліані – прокурор Головної прокуратури Грузії

Також ми виклали думку грузинської прокуратури щодо небажання Інтерполу оголошувати в розшук пана Саакашвілі. Ну адже це ж нормально, якщо журналіст подає другу точку зору?

Судячи з усього, не для вас. Наші розслідування зачепили вас за живе. Але ви, замість пояснень і аргументів, немов маленька дитина, почали обзиватися і вигадувати ярлики. Зрозуміло, що аргументів у вас немає – тому використовується вся ця лексика. Ми вдячні вам за згадування нашого скромного імені в одному з останніх ваших постів у Facebook, але чи не будете ви ласкаві вибачитися? Інакше нам доведеться відстоювати свою репутацію в суді.

Перефразовуючи великого Вінстона Черчілля, хто в молодості не був симпатиком Саакашвілі – у того немає серця, хто в зрілості підтримує його – у того немає розуму.

Пане колишній президенте: майже всі з нас, спостерігаючи за реформами в Грузії, були прихильниками цих змін, пов’язуючи їх з вашим ім’ям. Але незабаром виявилося, що це дітище Кахи Бендукідзе було ширмою, за якою творилися рекет, віджимання бізнесу, репресії по відношенню до політичних опонентів, корупція і поліцейське свавілля, вбивства. У цій ситуації зберігати симпатії до вашої персони можуть тільки люди, які не володіють детальною інформацією про методи правління Саакашвілі, або політики, які намагаються на ваших пасіонарних політичних істериках (вибачте за точний термін) в’їхати у владу.

Для всіх інших ви – колишній політик; повага теж має статус колишніх часів. Тому збережіть хоча би залишки самоповаги. Повірте, стане в нагоді в майбутньому.

Чекаємо вибачень.”

Читайте також: Порошенко банально вкрав у мене громадянство, – Саакашвілі дав перший коментар

You cannot copy content of this page