fbpx
Breaking News
– Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!

Зрада … Це слово звучить страшно, не кажучи вже про те, як боляче переживати її відданому партнеру … Часто в цьому звинувачують банальну перенасиченість чоловіка / бойфренда сексом зі своєю дівчиною / дружиною і неможливістю протистояти фізичному потягу до третьої особи.

Проте, результати нового дослідження, проведеного психологом Гаррі Ньюменом, автором книги «Правда про зраду», змінюють уявлення про причини проблеми. Ньюмен опитав більше 200 невірних чоловіків та хлопців, щоб дізнатися, що саме підштовхнуло їх до зради. І те, що він почув, виявилося вельми несподіваним.

Видання Business Insider, яке опублікувало результати дослідження, пише: 48% невірних чоловіків говорять, що змінили своєї половині через «емоційну незадоволеність»!

Ось що з цього приводу каже доктор Ньюмен: “Чоловіки набагато більш чутливі істоти, ніж може здатися на перший погляд, і якими сприймає їх суспільство. Вони потребують похвали і захоплення, ну а якщо недоотримують цього в сім’ї, намагаються знайти на стороні”.

Як виявилося, необхідну похвалу і визнання представники сильної статі можуть отримати в офісі – саме тому більше 40% зрад трапляються з колегами по роботі.

Читайте також: Молодша дочка Обами підробляє в рибному ресторані (фото)

Ще більш шокуючим «відкриттям» цього дослідження є те, що фізична привабливість жінки, з якою чоловік зраджує, як правило, взагалі не має ніякого значення. Тобто хлопець може жити з вилитою Скарлетт Йоханссон, але зрадити їй з Вупі Голдберг (пробач, Вупі, нічого особистого). 88% опитаних зрадників зізналися, що коханка була набагато менш привабливою, ніж їх дружина або постійна подруга.

Але, незалежно від причини, що підштовхнула чоловіків до зради, 68% з них таки відчувають почуття провини і розуміють, що поводяться як мінімум, непорядно. Що ж, тут саме час презирливо закотити очі.

Джерело

Related Post

facebook