fbpx
Breaking News
Торт «Дитячі примхи»: коржі виходять м’які, схожі на бісквіт. А горіхи, мак, родзинки та какао зроблять торт надзвичайно “багатим” на смак
Галицький сирник цікавий тим, що має дуже ніжну структуру, яка водночас гарно тримає форму під час нарізання
Ці продукти в Україні підробляють частіше за все. Ось список. Будьте обережні!
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.
Приготувала донечці на день народження Маково-лимонний торт за новим рецептом – і дитина, і дорослі були просто в захваті! Мене нахвалювали всі так, що я аж почервоніла. Але рецепт дійсно ну дуже вдалий і зовсім не складний. Не можу не поділитися!
Суспільство
Вчені провели цікаве дослідження про мозок єдиних дітей в сім’ї

Мозок єдиних дітей в сім’ї і тих, у кого є брат або сестра, розвиваються по-різному, з’ясували нейробіологи і опублікували результати своїх досліджень в журналі Brain Imaging and Behaviour.

Заради експерименту вони порівняли результати сканування мозку єдиних дітей в сім’ї і тих, у кого були брати або сестри. В результаті з’ясувалося, що у них спостерігається різниця в обсязі сірої речовини.

Щоб дізнатися, як це позначається в майбутньому, вони залучили до дослідження 303 студентів, приблизно половина з яких мала брата або сестру, а інші – ні. Всі вони пройшли тести на інтелект, творче мислення і властивості особистості, а також МРТ-сканування мозку.

З’ясувалося, що хоча в інтелекті різниці в обох груп не спостерігалося, у єдиних дітей в сім’ї мислення виявилося більш гнучким. При цьому вони були менш доброзичливі.

МРТ виявила, що у єдиних дітей також був збільшений обсяг надкраєвої звивини – області лобової частки, асоційованої зі сприйняттям і обробкою мови. А в інших областях, зокрема, в префронтальній корі, пов’язаної з регулюванням емоцій, – знижена.

Читайте також: МЕДИКИ ЗНАЙШЛИ НЕЗВИЧАЙНУ ПРИЧИНУ ЗАХВОРЮВАНЬ ЗУБІВ

Дослідники поки не можуть сказати, в чому конкретно причина таких відмінностей, але припускають, що, ймовірно, єдиним дітям у родині батьки приділяють більше часу, що позначається на їхні творчі здібності.

При цьому вчені відзначили, що знижена доброзичливість може бути пов’язана з меншою взаємодією з соціальними групами, перевагою видів діяльності наодинці та надмірною увагою з боку членів сім’ї.

Джерело.

Related Post