fbpx
Здоров'я
Вчені з’ясували, власники якої групи крові мають найслабше здоров’я

Протягом трьох з половиною років американські вчені з медичного коледжу університету у Вермонті спостерігали за 30 тис. Чоловік. Фахівці намагалися з’ясувати чи впливає група крові на здоров’я, опірність хворобам і ясність мислення.

У 495 учасників експерименту медики зафіксували ознаки когнітивного розладу і порушень пам’яті. За результатами досліджень було встановлено, що ті, у кого I група крові, мають найвищу ступінь генетичного захисту від розумової деградації. У той же час серед спостережуваних з IV групою крові, кількість людей, схильних до проблем з розумовими функціями було максимальним. Воно склало 82%.

Крім того, фахівці з’ясували, що кров IV групи відрізняється підвищеним згортанням. Ця особливість робить кровоносну систему «четвірок» більш схильною до ризику утворення тромбів.

Серед жителів центральної частини Європи найбільш поширена II група крові, її мають 37,5% людей. У 33,5% європейців I група. Наступними за чисельністю є власники III групи – 21%. І лише 8% народилися з IV групою. У той же час переважна більшість корінних американців – 90% мають кров I групи.

Читайте також: 6 РЕЧЕЙ, ЯКІ КАТЕГОРИЧНО НЕ МОЖНА РОБИТИ В ЛІЖКУ

Джерело.

facebook