fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Суспільство
Вчені з’ясували, чи варто віддавати дитину в дитсадок

“Садкові” діти в середньому розвиваються значно швидше за своїх “домашніх” однолітків. Таких висновків дійшли британські вчені.

Співробітники двох британських університетів довели це в дослідженні за участю восьмисот жінок, які є матерями дітей 2-3 років. В експерименті врахували соціально-економічний статус учасниць і рівень розвитку малюків. Виявилося, що діти, які відвідували дитячий сад, на 10% розвиненіші, ніж ті, кого виховували вдома.

Також дітей розвивають походи в гості та зустрічі з бабусею і дідусем. У дітей, які проводили зі старшим поколінням багато часу, рівень розвитку мовлення на 5% вищий, ніж у ровесників, а рівень соціальних навичок – на 10%. Малюкам, які перебували на домашньому вихованні, складніше давалися побутові навички й комунікація з іншими людьми, як дорослими, так і однолітками.

В цілому, найбільш ефективно стимулюють дитячий розвиток зустрічі з іншими людьми, читання книг і творчі заняття.

Є декілька теорій для вивчення іноземних мов дітьми. Перша: іноземної мови в оточенні має бути не менш як 30% відсотків. Тоді мова ідентифікується як рідна. Друга теорія: одна людина – одна мова.

Читайте також: ПОЗАШЛЯХОВИК НА СМЕРТЬ ЗБИВ ДИТИНУ-ПОРУШНИКА

Джерело.

Related Post

facebook