fbpx
життєві історії
Вчора машина привезла нам пінопласт, ми його вигрузили і поскладали на подвір’ї. Ох і “концерт” зчинила Люба. Сусідка сказала, що ми крадії, і не за власний кошт робимо ремонти. На даний час мій чоловік працює в райдержадміністрації, так вона не полінувалася туди зателефонувати і спитати, звідки в нього на цю покупку гроші, може він їх “обкручує”. Фінал був для неї неочікуваний!

Вчора нам машина привезла пінопласт, ми його вигрузили і поскладали на подвір’ї. Ох і “концерт” зчинила Люба. Сусідка сказала, що ми крадії, і не за власний кошт робимо ремонти. На даний час мій чоловік працює в райдержадміністрації, так вона не полінувалася туди зателефонувати і спитати, звідки в нього на цю покупку гроші, може він їх “обкручує”. Фінал був для неї неочікуваний!

Цілий день наша сусідка не знаходила собі місця. А всьому виною пінопласт…

Вчора мала неприємну ситуацію зі своєю сусідкою. З любою ми живемо по сусідству майже все своє життя, колись сусідство розділяли наші батьки, а тепер і ми.

Так склалося життя у Люби, що вона рано вийшла заміж, та з чоловіком в них не було дітей. Цей шлюб проіснував шість років і вони розійшлися.

Десь до року часу Люба знову виходить заміж за чоловіка, як то кажуть в нас в селі, з “лівими руками”. Та чоловік статний, високий і красивої вроди.

Поряд з ним Люба себе вела гордо, та в будинку з нього користі ніякої, самі розумієте коли живеш в селі, то постійно потрібні чоловічі руки.

Тому сусідка часто просила аби мій чоловік їй допомагав. Раніше мій чоловік працював на заводі у Львові, буває, добу відпрацює, а у вихідний за роботу по дому береться. Люба постійно заздрила мені, що в мене чоловік має золоті руки, які беруться за будь яку роботу.

Попри те, що ми постійно допомагали їй, вона завжди знаходила причину, аби нас чимось “вколоти”. То моя курка зайшла до неї в сад, то собака  наша вночі їй спати не давала.

А коли мої сини забігали до неї в гості, то вона бігала за ними і не дозволяла нічого чіпати в будинку. Люба дуже любила різні вироби з глини, вони в неї були по всюди, від мініатюри до великих фігурок.

В неї все завжди мало стояти на своїх місцях, така в неї вже була вимога до порядку. З другим чоловіком Люба також не змогла мати дітей. З плином часу чоловік Люби почав заглядати до чарки. А це вічні “бурі” і верески, які було чутно, аж до нас на подвір’я.

Майже кожного літа ми з чоловіком плануємо якусь серйозну роботу біля будинку, минулого року робили ремонт хлопцям в кімнаті, а цього літа вирішили утеплити хату.

Цілий рік ми зазвичай відкладаємо на нашу мрію і літом приступаємо до роботи.

Вчора нам машина привезла пінопласт, ми його вигрузили і поскладали на подвір’ї.

Ох і концерт зчинила Люба, вона звинувачувала нас, що ми крадії, і не за власний кошт робимо ремонти.

На даний час мій чоловік працює в райдержадміністрації, так вона не полінувалася туди зателефонувати і спитати, звідки в мого чоловіка гроші на пінопласт, може він їх “обкручує”. Чи часом він не за їхні гроші ми той пінопласт придбали.

Цілий день наша сусідка не знаходила собі місця. Видзвонювала на всі можливі інстанції і нічого “доброго для себе” не виявила.

Читайте також: Чоловік з дачі приніс перший урожай огірків: “Знаєш Надю, поклади їх в мішечок, а я ще за день принесу – заквасиш!” Так і зробила! А на другий день до нас в гості прийшла його рідна сестра Валя: “Які ви господарі, невже виростили такі гарні огірочки!? Якби я хотіла такого салатику, з домашніх огірочків, ще з дитинства пам’ятаю смак!” Що ж мала робити? Посиділи ми з Валею, попили чаю, а “на дорогу” дала їй ті огірки. Хотіла потішити сестру. Я ж не знала, що все так закінчиться

Вже сьогодні її навіть не видно на подвір’ї. Мої діти питають: “Мамо, а чи можна наш будинок перенести в інше місце? Подалі від тітки Люби?”

А я не маю вже більше сил жити поряд з такою “недолюдиною”.

Можливо ви мені підкажете, як пояснити цій людині, щоб пильнувала за своїм життям і не лізла в наше?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page