fbpx

Вчора наготувала смачну вечерю, думала горно провести вечір з Олегом, а він знову за своє взявся: наполягає, що мій син не повинен жити з нами, щоб я вказала Ігорю на двері. З Олегом у мене другий шлюб. Від першого шлюбу я маю сина Ігоря, йому 27 років. З Олегом ми разом вже шостий рік, є спільна донечка. Перший рік після нашого весілля пройшов спокійно. А потім усе почалося. Останні три роки – дуже важкі. І хто тут правий? Кого мені вибрати? Олег весь час каже, що Ігор повинен жити окремо. Так, я згодна, але виселити його я нікуди я не можу. І тим більше – це моя квартира, Олег прийшов жити до мене. Але я йому ніколи про це не нагадую. Але цього разу я вирішила йому нагадати, що син живе в моїй квартирі, а не в його. Сказав, що пояснить дочці, чому пішов від мене

Вчора наготувала смачну вечерю, думала горно провести вечір з Олегом, а він знову за своє взявся: наполягає, що мій син не повинен жити з нами, щоб я вказала Ігорю на двері.

З Олегом у мене другий шлюб. Від першого шлюбу я маю сина Ігоря, йому 27 років. З Олегом ми разом вже шостий рік, є спільна донечка.

Перший рік після нашого весілля пройшов спокійно. А потім усе почалося. Останні три роки – дуже важкі. І хто тут правий? Кого мені вибрати?

Олег весь час каже, що Ігор повинен жити окремо. Так, я згодна, але виселити його я нікуди я не можу. І тим більше – це моя квартира, Олег прийшов жити до мене. Але я йому ніколи про це не нагадую.

Але цього разу я вирішила йому нагадати, що син живе в моїй квартирі, а не в його.

Син взагалі від початку проти, що я знову заміж вийшла, а останнім часом взагалі не розмовляє зі мною. Тобто після мого заміжжя з сином стосунки зіпсувалися.

Отже, вчора Олег пішов з дому і сказав доньці, що коли вона виросте, він їй пояснить, чому пішов від мене. Звинувачує мене у всіх своїх невдачах, що я стала не приваблива і не доглядаю належним чином за собою. Дорікає, що я не вдячна йому.

Олег також каже, що залишить мене без грошей, а він дійсно заробляє набагато більше, моя зарплата – просто копійки. Я не знаю що робити, постійно думаю, шукаю вихід із цієї ситуації, але зі мною ніхто не хоче розмовляти.

Тижнями зі мною можуть не спілкуватись і син, і чоловік.  Донька ще маленька, а мені 46 років, батьків я не маю. Буду вдячна вам за будь-які слушні поради щодо ситуації у якій я опинилася. Всім дякую за увагу!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page