fbpx
життєві історії
Вчора під час вечері чоловік відсунув тарілку з гарбузовим супов від себе, сказав, що таке їсти не буде, що йому потрібні борщ і холодець, та ще й такі, як варить його мамця. Позавчора хотіла приготувати сосиски у тісті. Прийшла додому, бігом руки помила, фартух накинула і готую тісто

Вчора під час вечері чоловік відсунув тарілку з гарбузовим супов від себе, сказав, що таке їсти не буде, що йому потрібні борщ і холодець, та ще й такі, як варить його мамця. Ну це вже зашквар!

І ось я до вас, дорогі читачки сайту, з таким питанням. Макар мій і раніше був перебірливий в їжі, але останнім часом перебирає в їжі просто страшно, аж занадто.

Овочі він майже не їсть, тільки картоплю, цибулю та помідори. Куряче філе не хоче, хоча коли приготувала в сметані з часничком – хвалив. Рибу визнає тільки смажену. Рис визнає лише у плові. Їсть все жирне.

Ми їмо разом! А потім я гладшаю і сама собі не подобаюся, заганяю себе дієтами. У мене фізично нема сил готувати йому і собі окремо. Але що робити?

Позавчора хотіла приготувати сосиски у тісті. Прийшла додому, бігом руки помила, фартух накинула і готую тісто. А Макар раніше мене додому прийшов і грав на компі до мого приходу. Я промовчала, готую.

Щойно муки всипала – він питає: а що ти готуєш. Я сказала. Скривився і каже – я це їсти не буду. Хоча раніше їв із задоволенням, нахвалював. Ну, а тепер отакі зміни в смаках, маю готувати як його матуся.

Я запитую: а з тістом що робити? У мене настрій зник, я образилася, тісто викинула. В результаті він собі кебаб-напівфабрикат посмажив, а я варені овочі їла. Він не розуміє, чого мені прикро.

Вчора – ситуація, яку я описала вище. Борщ і холодець йому треба! Як у свекрухи! Я сказала, що хай до неї йде і там їсть і живе, знову – конфлікт. Дістав собі пельмені. Я так втомилася вже.

Хтось стикався з такою ситуацією? Я добре готую. А він по два-три рази на тиждень почав мені це влаштовувати. І що робити? Хоч розлучайся, чесне слово.

Мені дуже прикро, що мою працю й старання не цінують. Я тепер взагалі не хочу братися готувати, щоб не нарватися на закиди. Я додому втомлена приходжу, готую, прибираю, гладжу. Ні, щоб дякую сказати. Та де там. Порадьте, як бути? Чи тікати, поки діток нема?

Фото ілюстративне, авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page