fbpx

Вчора, у день всіх закоханих, був мій день народження. І чоловік навіть на словах не привітав мене зі святами! Зранку встав і поїхав допомагати робити свекрусі ремонт, а ввечері пізно повернувся стомленим і ліг спати

Навіть, не знаю, що робити, як бути. Дуже прикро.

Ми х чоловіком разом три роки, є маленька донечка. На день народження чоловіка я завжди готуюся заздалегідь, вигадую приємні сюрпризи, купую подарунки. Хоча грошей завжди не вистачає, адже я ще в декреті. Але я все рівно намагаюся трохи відкласти, підзаробити фрілансом в інтернеті (я пишу статті для кількох сайтів).

Одним словом, роблю все, щоб він був щасливий у свій день народження.

А вчора, у День всіх закоханих, був мій день народження.

І чоловік навіть на словах не привітав мене зі святами! Зранку встав і поїхав допомагати робити свекрусі ремонт, вона його ще перед Новим роком затіяла.і оце все тягнеться.

Ввечері пізно повернувся, навіть без тортика і квітів, а про подарунок я і зовсім мовчу. Помився і стомленим ліг спати, навіть не повечеряв, сказав, немає сил і настрою.

Він просто прийшов без нічого, хоча був накритий стіл, я старалася… А він, перед тим, як заснути, провалявся в ліжку з телефоном.

Мені так хотілося плакати від цього, так прикро…

Я ж не прошу від нього дорогі подарунки або ще щось непосильне. Але я думаю, коханій жінці можна було б подарувати хоч одну троянду і привітати гідно… Взагалі не знаю, що я зараз до нього відчуваю, навіть теплих почуттів не лишилося, так зараз, принаймні, здається.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page