fbpx
життєві історії
Вчора ввечері після роботи я взяв дружину і дітей і ми поїхали до себе на дачу в лазні попаритися. Виявилося, що холодильник наполовину порожній, хоча ми залишали продукти, та й в лазні невеликий безлад, а ми зазвичай прибираємо за собою. Списали на свою забудькуватість.Але у самий розпал банних процедур зі словами: «А що ви тут робите?», – завалюється сімейство двоюрідного брата дружини Валери і їхні друзі

Вчора ввечері після роботи я взяв дружину і дітей і поїхали до себе на дачу в лазні попаритися.

Виявилося, що холодильник наполовину порожній, хоча ми залишали продукти, та й в лазні невеликий безлад, а ми зазвичай прибираємо за собою. Списали на свою забудькуватість.

Але у самий розпал банних процедур зі словами: «А що ви тут робите? Сьогодні ж робочий день», – завалюється сімейство двоюрідного брата дружини Валери і їхні друзі. Я нічогісінько не міг зрозуміти щдивився то на компанію з Валерою на чолі, то на дружину.

Коли я заспокоївся, то нарешті розібрав їхні пояснення. З’ясувалося, що півроку тому дружина дала Валерію ключі, щоб відзначити день народження брата, а вони нібито забули повернути ключі назад. Минулого тижня вони були тут і з’їли половину вмісту нашого холодильника.

Відібрав я у них ключі і вказав  веселій компанії на двері. Так вони ще обіцяли написати на нас заяву в поліцію за образу. Як вам родичі, туди ж його.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page