fbpx

Вчора я дізналася, що родичі чоловіка – його рідний брат, дружина та їхня дитина – приїдуть у гості на Новий Рік з іншого міста. Вони дуже забезпечені, можна сказати багаті. Запитають про дітей, чому ми їх не маємо, але ж не скажеш, що це задоволення нам не по кишені. Їжу мою вони точно не будуть їсти

Вчора я дізналася, що родичі чоловіка – його рідний брат, дружина та їхня дитина – приїдуть у гості на Новий Рік з іншого міста. Я з ними не знайома, і знайомитися, щиро кажучи, не горю бажанням.

Вся справа в тому, що вони дуже забезпечені, можна сказати багаті, а ми звичайна сім’я. Чоловік інженер, я вчитель у школі. Живемо на орендованій квартирі, у відпустку не їздимо, машини немає.

Мені навіть важко уявити, як вони на нас дивитимутьс: з жалістю, особливо його дружина, яка ніколи не працювала, але все життя жила в шоколаді, носить шуби і брендовий одяг, скупляє косметику в Брокарді, має окрему машину, смартик і користуються вони давно виключно айфонами.

Напевно, запитають про дітей, чому ми їх не маємо, але ж не скажеш, що це задоволення нам не по кишені, особливіо у такий час, як зараз.

Їжу мою вони точно не будуть їсти, оскільки у себе в Києві харчуються лише делікатесами, ікрою тощо, п’ють лише дороге ігристе.

Словом, я не знаю, що робити. Дайте хоч якусь пораду. Дякую. Всім мирних Новорічних свят.

Передрук без посилання на ibilingua.com.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page