fbpx

Вчорашній повний місяць кардинально змінить життя цих 3 знаків Зодіаку

Вчорашній повний місяць змінить життя цих 3 знаків Зодіаку

Цього вівторка, 7 березня 2023 року, повний місяць востаннє за цю зиму засяяв у всій своїй красі. Космічні енергії повільно розігріваються, сповіщаючи про прихід змін та емоцій. Ця небесна подія дає нам можливість поставити запитання, самоаналіз і прийняти рішення. Більше того, 3 знаки зодіаку будуть особливо натхнені на позитив. Готові дізнатися, хто це?

Під знаком Діви Місяць сяє тисячею вогнів і має кілька назв: “Чистий Місяць”, “Місяць Черви” або “Місяць Бабака”. Він є благодатним свідком прогрівання землі та довгоочікуваного настання сонячних днів. Найщасливіші знаки будуть перенесені магією цієї миті. Ви один із них?

Які 3 знаки зодіаку виграють від повного місяця, який відбувся вчора, 7 березня?

Хороший час для того, щоб розпочати нові проєкти та підвищити самооцінку. Багато з нас незабаром відчують прилив енергії, але важливо направити її в позитивну сторону. З 7 по 10 березня астрологи радять не лінуватися і використовувати будь-яку можливість довести свою спроможність.

Діва

Якби ви народилися під сузір’ям Діви, ви можете очікувати, що через вас потече неймовірно потужна енергія. Ви відчуєте, що немає нічого неможливого, і ви навіть можете повернути Землю у протилежному напрямку! Насправді цей повний місяць надсилає вам таємне повідомлення, яке говорить вам, що настав час ризикнути, діяти та не боятися змін.

Більше того, цілком можливо, що доля підготує вам приємні сюрпризи, поки Місяць перебуває на спадній фазі, тобто до 20 березня. Насправді ви можете знайти старого друга, отримати в руки невелику суму грошей, яку ви заховали і забули. Якщо ви нещодавно зробили інвестиції, очікуйте, що за цей час ваші гроші зростуть.

Скорпіон

Шановні представники знаку Скорпіон, ви відчули потужний сплеск емоцій перед повним місяцем? Якщо так, не хвилюйтеся! Насправді цей новий місячний час діє як своєрідний очисник для вашого тіла та готує ваш розум до майбутніх змін у вашому житті.

Протягом наступних кількох днів вас може чекати низка подій, які розгортатимуться з шаленою швидкістю… Це ні в якому разі не повинно вас лякати чи дестабілізувати.

Всесвіт обов’язково пошле вам тонкі знаки, які скерують вас до захоплюючих можливостей, які, у свою чергу, приведуть вас до успіху! Знайдіть час, щоб розслабитися і дозволити цим емоціям переповнити себе.

Ви можете бути приємно здивовані результатами, якщо дозволите своїй інтуїції керувати вами. Будьте відкритими та не вагайтеся скористатися своїм шансом! В принципі, велика ймовірність того, що ви отримаєте приємний сюрприз, який зігріє ваше серце. І ви дійсно на це заслуговуєте!

Стрілець

Про вас, вихідці зі Стрільця, на початку березня атмосфера непогана… Відчуваєте спокій і світло. Все йде чудово! Можливо, більшу частину лютого ви присвятили своєму любовному життю. Однак у повний місяць ви, швидше за все, зіткнетеся з серйозним конфліктом зі своєю другою половинкою.

Не поспішайте і не приймайте рішення поспішно, скоро все повернеться на круги своя. Більше того, цей місячний день обіцяє вам можливість зосередитися не тільки на кар’єрі, але й на фінансах. У цьому місяці березні у вас є чудовий шанс досягти значного прогресу та здійснити свої найамбітніші мрії. Тож терпіть! Однак, щоб вас не переповнювали ваші емоції.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page