fbpx
гороскоп
Вельми цікавим, плодотворним й насиченим стане наступний тиждень для українських паняночок! Вашій увазі, любі, Жіночий гороскоп на тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року. Він містить унікальні передбачення, а головне – цінні рекомендації й поради від експертів і Всесвіту. Тиждень принесе цьому знаку приємні любовні переживання – не уникнути!

Вельми цікавим, плодотворним й насиченим стане наступний тиждень для українських паняночок!

Жіночий гороскоп на тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року містить унікальні передбачення для кожної прекрасної представниці Зодіаку, а головне – цінні рекомендації й поради від експертів і Всесвіту, якими варто скористатися собі на благо.

Астрологи розповіли, що чекає на представниць різних Знаків Зодіаку в період з 21 по 27 число цього місяця, корисні поради експертів допоможуть кожній жінці досягти успіху у всіх сферах життя, підказавши, як у будь-якій ситуації залишатися на висоті.

Жінка Овен

Прекрасним Овнам доведеться багато спілкуватися та працювати. Тиждень буде дуже активним, тому доведеться постійно адаптуватися до змін.

Ці сім днів серед жінок усіх Знаків Зодіаку Овни стануть лідерами за кількістю заплутаних ситуацій. Наприкінці тижня Овни-панянки відчують пробудження внутрішньої сили та інтелекту.

Щоб працювати було простіше, важливо активувати розумову роботу вже у понеділок. Відкладати важливі справи на потім зараз точно не можна – вони у вас вдаватимуться й вирішуватимуться на вашу користь.

Жінка-Телець

Астроексперти дають Тельцям цінну пораду: важливо ретельно зважувати кожен крок, адже Венера схиляє до необдуманих рішень. Жінки цього Знаку матимуть можливість кардинально змінити життя і стати щасливішим.

Нічні світила допоможуть Тельцям прекрасної статі позбутися туги та зневіри. Найбільшою помилкою цього тижня стане гонитва за недосяжним ідеалом.

Щоб не витратити даремно час та свої сили, не варто орієнтуватися на поради оточуючих, чужу думку та стереотипи. Важливо послухати свій внутрішній голос – він вам все правильно підкаже.

Жінка-Близнюки

Невеликі хвилювання чекають на Близнюків прекрасної статі у сфері грошей. Позитивний вплив Меркурія допоможе втриматися на плаву і обернути проблеми та негаразди собі на благо.

Головне – не пускатись у сумнівні авантюри. Ретроградний Юпітер у четвер позбавиться зворотного руху. Це вказує на те, що на представниць цього Знаку чекають позитивні зміни.

У ці сім днів їх ніхто не відволікатиме, отже прекрасно вийде зайнятися улюбленою справою і досхочу попрацювати, побути з сім’єю, з коханим чоловіком. Головне зараз – оточити себе добрими людьми! Вони вас підтримають і надихнуть.

Жінка-Рак

За прогнозами астрологів, пані цього Знаку легко залишать за бортом все, що заважає їм насолоджуватися життям і розвиватися. Водночас наступного тижня вони зможуть виправити помилки минулого та зробити правильні висновки, наблизитись до реалізації планів.

Робота може виявитися дуже напруженою та складною, слід розставити пріоритети правильно. Юпітер відкриє перед цими дамами цікаві можливості наприкінці тижня, а також запустить важливі процеси у сфері кохання і особистого життя.

Жінка-Лев

Астрологи рекомендують Левам бути обережними, не розповідаючи нікому про свої справи і плани на тиждень. Тиждень за прогнозами астрологів принесе спонтанні зустрічі, несподівані дзвінки, двозначні пропозиції.

Основне завдання жінок-Львів зараз – відкрити й побачити щось нове, щоб знайти нову мотивацію чи відродити її. У спілкуванні з людьми варто остерігатися шпильок і загалом намагатися обходити стороною неприємних співрозмовників.

Жінка-Діва

Дівам прекрасної статі належить дуже багато спілкуватися з незнайомими людьми. Важливо заздалегідь розпізнавати характер тієї чи іншої людини, щоб не допускати помилок у спілкуванні.

Меркурій допоможе Дівам в активізації інтуїції, яка стане в нагоді на початку тижня. Це буде не дуже простий період, який вимагатиме повної концентрації.

Але водночас у цей час жінки-Діви можуть спалахнути новими ідеями, причому дуже корисними. Всесвіт допоможе в успішній реалізації планів і задумів!

Жінка-Терези

Терези можуть з 21 по 27 листопада число зустріти на своєму шляху нову важливу людину. Головне зараз — не вірити тому, хто цього не заслуговує. Можна переключити увагу з кохання на роботу, але не навпаки.

Присвятивши час справам, Терези зможуть отримати подарунок від долі, причому в той момент, коли його найменше чекатимуть.

Чекати, що ситуація у житті зміниться сама собою, не варто. Не можна більше чекати та відкладати справи на потім. Венера слабка, тож про відпочинок теж забувати не варто.

Жінка-Скорпіон

Жінкам, народженим під Знаком Скорпіона, варто прислухатися до своєї інтуїції. З 21 по 27 число настане найсприятливіший час для ремонту, домашніх справ, зміни зовнішності. Доведеться також взяти всю свою волю в кулак.

Ухвалені рішення неодмінно вплинуть на подальшу долю, тому краще бути максимально відповідальними.

Жінка-Стрілець

Жінки цього Знака зможуть втілити у реальність свої мрії. У цьому плані для них корисною стане сила думки – потрібно думати про хороше і вірити у себе. Пробив зоряний час для жінок цього Знака. У ці сім днів вони нарешті зможуть досягти того, про що давно мріяли: нове робоче місце, увага чоловіка.

Все це стане реальним за умови, що Стрільці перестануть сумніватися у собі та ховатися за маскою байдужості. Виконання планів та реалізація цілей вимагають від цих жінок активності.

Жінка-Козеріг

Цілком можливо, що цього тижня Козероги прекрасної статі відчуватимуть напругу та психологічний дискомфорт. Причиною стане тривога та втома. Жіноча енергетика дивовижна та незвичайна, тому далеко не завжди виходить зрозуміти, звідки береться невпевненість чи, навпаки, сильна наснага та ментальна сила.

Цього тижня Козероги спочатку втратять оптимізм та мотивацію через негативний аспект Венери та Меркурія у понеділок, а потім до них повернеться ентузіазм через припинення ретроградного руху Юпітера 25 числа. І все піде як по маслу!

Жінка-Водолій

Нічні світила несуть цим жінкам важливі зміни. Для нанянок-Водоліїв настає час активності, але тільки з вівторка.

У понеділок краще не робити різких кроків. Наприкінці тижня можна присвятити час сім’ї. Це чудовий час для виховання дітей, зустрічей із родичами.

Наприкінці вам також тижня корисно робити дорогі покупки. Меркурій додасть Водоліям енергії, сміливості, активності, напору та цілеспрямованості.

Жінка-Риби

Прекрасних Риб чекають грандіозні зміни у житті. Злякати позитив і успіх можуть негативні слова, невпевненість, бездіяльність.

Цього тижня будуть щедрі щасливі моменти – наприклад, у справах та роботі. Астрологи радять бути обережнішими у конфліктних ситуаціях. Дотримуючись нейтралітету, можна уникнути проблем.

Представницям даного Знаку не варто відмовлятися від поставлених раніше цілей: все найкраще починається з малого, тому, здійснюючи ті чи інші кроки, Риби досягнуть мети і успішнішими. Не потрібно витрачати сили та час на марні заняття.

Тиждень принесе приємні любовні переживання – не уникнути!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page