fbpx

Велике щастя приходить у життя цих знаків Зодіаку в січні: завдяки транзиту Венери у Водолії 2 січня представники цих знаків будуть волелюбними та більш відкритими. Незважаючи на ретроградність Марса і Меркурія, вони добре проведуть час

Велике щастя приходить у життя цих знаків Зодіаку в січні: завдяки транзиту Венери у Водолії 2 січня представники цих знаків будуть волелюбними та більш відкритими. Незважаючи на ретроградність Марса і Меркурія, вони добре проведуть час

Цей місяць січень буде прихильним до певних знаків зодіаку. Завдяки транзиту Венери у Водолії 2 січня представники цих знаків будуть волелюбними та більш відкритими. Незважаючи на ретроградність Марса і Меркурія, вони добре проведуть час.

Новий рік вітає хвилю ретроградного Меркурія та зворотну машину березня, що буде несприятливим для прийняття нових рішень. Однак троє уродженців Зодіаку уникнуть тиску цих космічних рухів.

Які знаки зодіаку будуть щасливі в січні?

Оскільки 2022 рік позаду, початок 2023 року видається дуже насиченим для знаків зодіаку. Транзит Венери у Водолії вплине на знаки зодіаку, підштовхнувши їх до нових знайомств і виходу із зони комфорту.

Козоріг

Венера у Водолії є нетрадиційною, оскільки її ексцентричний підхід спонукає мислити нестандартно та відкриватися новим знанням. Венеру приваблюють такі теми, як естетика, фінанси, задоволення, романтика або навіть стосунки.

Тому представники знаку Козоріг процвітатимуть своїм бізнесом, залучаючи нових партнерів. Їх професійна кар’єра може розвиватися.

Протягом цього місяця січня Сонце в Козерозі в супроводі Венери у Водолії дозволить їм познайомитися з новими людьми і знайти нових друзів.

У другій половині січня Козероги можуть здійснити деякі свої мрії та реалізувати великий проєкт. Цей перший місяць року також дозволить представникам цього земного знака розкрити свій потенціал і вдихнути нові ідеї в професійне середовище. Їм дуже пощастить і вони переживуть хвилини щастя зі своїми близькими.

Водолій

Водоліям теж дуже пощастить протягом цього місяця січня. Вони відчують багато змін у своєму житті, особливо з Венерою в їхньому знаку. Цей місяць січень є синонімом свята для Водоліїв, які святкують свій день народження.

З ретроградним Марсом у Близнюках 3 січня у Водоліїв може виникнути бажання повернути колишнього партнера у своє життя. У будь-якому випадку вони будуть змушені повернутися в минуле, щоб перевірити певні невизначеності та прийняти остаточне рішення щодо старих стосунків, які продовжують їх переслідувати.

Венера у Водолії підштовхне їх розширювати свою мережу та стимулюватиме творче мислення. Нові можливості також можуть виникнути в їхній професійній сфері, що змусить їх переглянути свій розпорядок дня.

Водолії можуть вийти із зони комфорту; необхідний крок для їх правильного розвитку та гарного прогресу в професійному та особистому житті.

Близнюки

Близнюки загнані і визначається протягом січня місяця. Марс у Близнюках дасть їм енергію, необхідну для реалізації всіх своїх проєктів і втілення плану в дію. Будьте обережні, щоб на початку року не бути надто перевантаженими роботою і тому піддатися стресу.

Ця нова енергія допоможе їм розвивати нові ідеї протягом року. На роботі вони могли отримати підвищення або отримати премію завдяки цій важливій участі.

На особистому рівні Близнюки повинні розібратися у своїх стосунках, щоб знайти баланс. Вони навчаться встановлювати обмеження, щоб прислухатися до своїх бажань і нарешті отримати задоволення.

Уродженці цього знаку Повітря також можуть розглянути можливість взяти час для себе в кінці січня, щоб організувати поїздку наодинці або з друзями, як нагорода після тижнів наполегливої ​​праці.

Таким чином вони зможуть зарядитися енергією, щоб продовжити свою подорож на хорошій основі. Цей місяць січень стане вирішальним у житті Близнюків, оскільки перед ними відкривається багато можливостей.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page