fbpx
гороскоп
Великі шанси “загриміти” в лікарню: астрологи попереджають деякі знаки Зодіаку. Вже у ці вихідні вас чекає неприємність, пов’язана зі здоров’ям! 

Великі шанси “загриміти” в лікарню: астрологи попереджають деякі знаки Зодіаку. Вже у ці вихідні вас чекає неприємність, пов’язана зі здоров’ям!

Вам не можна так перенапружуватися на роботі. Це ніколи не закінчується добре!

Астрологи виділили знаки Зодіаку, які днями ризикують загриміти у лікарню.

Всесвіт попереджає такі знаки Зодіаку, як Рак, Діва та Скорпіон!

Рак

Напружений графік і відсутність відпочинку протягом всього робочого тижня буквально звалять Раків з ніг. Ретроградність Меркурія при цьому значно загострить ситуацію, що може привести до серйозних проблем зі здоров’ям і навіть госпіталізації. Астрологи радять все ж знаходити час для себе, брати перерви в роботі і поповнювати сили.

Діва

Дівам довелося дуже наполегливо працювати цього тижня, так що в перший вихідний день їх може наздогнати сильна втома. Через це дуже вірогідні перепади настрою і навіть конфлікти з оточуючими. Дійсно в інтересах Дів було цими днями гарненько попрацювати, щоб закласти міцний фундамент на майбутнє, але і забувати про відпочинок не варто. Саме  тому в ці вихідні вам буде погане самопочуття.

Скорпіон

У Скорпіонів теж зараз не найлегші часи на роботі. Робочі дні наповнені безліччю зустрічей, нарад, постанов нових завдань. Ближче до суботи брак сил і енергії дасть про себе знати. Всесвіт обіцяє загальне нездужання, що у підсумку може “вкласти” Скорпіона в ліжко, через виснаження і погане самопочуття.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua