fbpx

Великий любовний гороскоп на вихідні 11-12 березня 2023 року: Сатурн у Рибах принесе суперечки

Великий любовний гороскоп на вихідні 11-12 березня 2023 року: Сатурн у Рибах принесе суперечки

Гороскоп на вихідні на 11-12 березня не обіцяє легких часів. Наші любовні стосунки зараз стикаються з випробуваннями, які можуть стати початком кінця стосунків. Венера в Овні і Сатурн в Рибах будуть причиною суперечок або незручного мовчання.

Гороскоп на вихідні 11-12 березня однозначно вказує на те, що найближчим часом ми сильно відчуємо на собі вплив явищ, що відбуваються на небі. У період після Повного Місяця на наше любовне життя почне впливати перехід Сатурна в знак Риб. Під впливом Венери в Овні ми можемо відчувати ще більше занепокоєння і впадати в схильність до конфліктів.

Вже кілька тижнів у нас може складатися враження, що нам важко спілкуватися з протилежною статтю. Ми не можемо чітко висловити, що ми відчуваємо і які наші наміри. Навіть якщо хтось важливий для нас, ми часто уникаємо розмови з ним, боячись нерозуміння. Однак більшість знаків зодіаку вже переконалися, що в березні їх неможливо не пережити. Наші фантазії перемагають реальність, і ми часто не бачимо, що відбувається насправді.

Перехід Сатурна в знак Риб може жорстоко звалити нас на землю прямо зараз. Кожен буде змушений зіставити свої ідеї з реальністю. Планета Сатурн відповідає за нашу роботу, обов’язки та дисципліну. Коли він знаходиться в знаку Риб, виникає питання: хто докладає реальних зусиль для побудови відносин, а хто тільки прикидається? Найважливішою темою для нас найближчим часом буде довіра. Якщо хтось покаже, що більше не заслуговує на них, ми підемо від них.

Зараз у багатьох відносинах будуть суперечки і не тільки. Питання, які довгий час здавалися нам проблемними, потребують коментування. Навіть якщо ми місяцями вдавали, що у нас нічого не боляче, тепер ми не зможемо грати. Однак у деяких випадках це означатиме… тишу. Між людьми, які не можуть щиро поговорити один з одним, тепер пануватиме незручне мовчання. Обидві сторони почнуть усвідомлювати, що кожен наступний день без щирої розмови наближає їх до розставання.

Перегляньте любовний гороскоп на ці вихідні та дізнайтеся, кому зараз варто бути особливо обережним.

Водолій, Скорпіон і Риби тепер повинні розглянути, як насправді виглядає майбутнє їхніх любовних стосунків. Бо в майбутньому вони вже не зможуть живитися ілюзіями. Якщо у них немає шансу побудувати з кимось спільне майбутнє, вони будуть змушені припинити стосунки.

Однак є способи зберегти зв’язок з іншою людиною. Варто взяти до серця поради астрологів.

Ось гороскоп для цих знаків зодіаку:

Водолій

Водолії будуть думати про свою закоханість майже постійно. Однак вони виявлять, що їм дуже важко з нею розмовляти. Якщо вони не наберуться сміливості, вона відчує себе відкинутою. Вона переконається, що Водоліям вона байдужа. Варто спробувати подзвонити їй і запропонувати зустріч. Встановити контакт виявиться набагато простіше, ніж ви думаєте.

Скорпіон

Скорпіони тепер можуть надмірно контролювати та проявляти ревнощі без причини. Вони почнуть підозрювати іншу людину в найгіршому, навіть якщо вона буде поводитися бездоганно. Вона може не впоратися з тиском і почуватися несправедливо засудженою. Якщо Скорпіони навчаться її слухати, а не відразу формулювати шкідливі висновки, вони уникнуть болісної конфронтації.

Риба

Рибам необхідно усвідомити, що кохана людина не вміє читати їхні думки. Поки вони відкрито не висловлять свої потреби, вони можуть відчувати, що партнер нехтує ними. Однак замість того, щоб скаржитися на це, досить поговорити про свої бажання спокійним тоном. Їм не потрібно справлятися з усім на самоті. Інша людина хоче показати, наскільки вона піклується про збереження стосунків.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page