fbpx

Великий прогноз на 2023 рік для всіх знаків зодіаку від відомої астрологині: після такого напруженого 2022 хочеться розуміти, чого нам чекати в майбутньому. Дізнаємося прямо зараз! Світова криза, пов’язана з безліччю сумних подій 2022 року, продовжуватиметься аж до 2024-го. Проте моменти просвітлення будуть. Те, що ви раніше заробляли на життя, зникне

Великий прогноз на 2023 рік для всіх знаків зодіаку від відомої астрологині: після такого напруженого 2022 хочеться розуміти, чого нам чекати в майбутньому.

Астрофахівець Тамара Глоба вже підготувала прогноз на 2023 рік. У недавньому інтерв’ю вона розповіла, чого чекати від Чорного Водяного Кролика всім знакам зодіаку. Не терпиться дізнатися!

Тамара Глоба вважає, що світова криза, пов’язана з безліччю сумних подій 2022 року, продовжуватиметься аж до 2024-го. Проте моменти просвітлення будуть, і це не може не тішити.

Овни. Народженим під цим знаком дається шанс проявити себе. І від того, як саме ти зробиш це, залежить успіх твого майбутнього. Навесні на Овнів чекає серйозні грошові втрати. Також у цей час варто звернути особливу увагу на здоров’я.

Новий рік продовжить тенденції попереднього життя Тельців. Люди, які були для тебе авторитетом, почнуть більше придивлятися до тебе. У тебе є всі шанси досягти чималих успіхів на роботі завдяки цьому. У представників цього знака настає період, коли від усіх дій залежить успіх майбутнього. Тримай цю думку в голові і рухайся до своїх цілей!

Близнюків чекає бурхливий потік подій, реагувати на які потрібно швидко. Астролог радить підтримувати зв’язок із друзями – у них ти знайдеш опору. Також тобі відкриються нові перспективи далеко від дому, пов’язані з роботою. Через часті відрядження або навіть переїзд можуть виникнути складнощі зі здоров’ям. Приділяй йому увагу й бережи себе!

Раків чекає багато труднощів, які будуть пов’язані із внутрішнім моральним вибором. І хоча представникам цього знака важко довго перебувати далеко від дому, 2023 року все зміниться. Тобі вдасться досягти успіху в роботі, причому працювати ти зможеш віддалено. Однак попереду чекає чимало грошових витрат та ризикованих вкладень. Тримай вухо гостро!

Левам варто готуватися до кардинальних змін у житті. Те, що ви раніше заробляли на життя, зникне. Але натомість з’являться нові можливості. Глоба радить більше часу проводити з рідними та близькими, дбайливо ставитись до здоров’я батьків. Можливо, тобі доведеться вирішувати проблеми своїх родичів, але тобі це під силу.

Гороскоп для Дів, Терезів, Скорпіонів, Стрільців

У новому році Дівам потрібно сфокусуватися на сім’ї. Рідні стануть тобі справжніми ангелами-охоронцями. Прислухайся до їхньої думки. Настає період серйозних фінансових витрат і суперечок, які стосуються роботи. Але в той же час на тебе чекає багато нових знайомств і вдалих робочих поїздок.

Терези чекає успіх у колективній роботі. Можна сміливо братися за нові проекти, якщо маєш гідних партнерів для цього. Гостро відчуваються проблеми зі здоров’ям – їх треба вирішувати одразу.

У другій половині року Терезам вдасться розширити свої творчі можливості та сферу впливу в робочому плані. З’являться нові партнери, з якими зможеш будувати свою кар’єру.

У 2023 році Скорпіони пожинатимуть плоди своєї роботи, зробленої в минулому. Представникам цього знаку доведеться зробити найскладніший вибір. І від нього залежатиме те, як життя вас чекає у майбутньому, на тебе чекають зміни у професійній сфері, а також на особистому фронті.

У рік Кролика Стрільці зможуть розкрити свій творчий потенціал і досягти успіху в цьому. На тебе чекає низка нових цікавих знайомств, завдяки яким ти почнеш глибше пізнавати цей світ. Глоба радить приділяти більше часу другій половинці та рідним людям. У особистих відносинах назріває серйозна криза.

Втрати в особистому житті чекають на Козерогів у новому році. У цей час дуже важливо підтримувати зв’язок із рідними та близькими якнайближче й частіше. Тобі доведеться вирішувати їхні проблеми, пов’язані зі здоров’ям. Також на тебе чекає час серйозних фінансових випробувань. Здійснюй угоди обдумано, зважуючи всі за і проти.

Астрологічний гороскоп Водоліїв та Риб

Для Водоліїв настає ідеальний час для навчання та вдосконалення своїх навичок. Це відкриє нові можливості для роботи. Кар’єрне зростання, про яке ти давно мрієш, вже зовсім близько. У другій половині року ти будеш пов’язаний із питаннями нерухомості. доведеться їх вирішувати. У цей період краще відмовитися від будь-яких поїздок. Бережи себе!

Цікавий рік, пов’язаний із фінансами, чекає на Риб. Очікуються серйозні вкладення, також можливі втрати. Роботи буде дуже багато, через що можеш зіткнутися із проблемами зі здоров’ям. Глоба рекомендує представникам цього знаку зайнятися рефлексією щодо вчинків минулого. Настає час, коли ви починаєте пожинати плоди того, що колись зробили.

Всім святкового настрою і мирного неба! Ми раді тобі, 2023!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page